lek. dent. Marcin Hofman

Profesjonalizm i kompetencje - trudno o lepszych specjalistów. Bezstresowe leczenie, objaśnianie choroby, życzliwość a i personel zawsze uśmiechnięty. Do takiego gabinetu chodzi się z przyjemnością! Polecam w 100%

Najlepszy fachowiec i przemiły człowiek. Nie ma lepszego specjalisty w Wielkopolsce! Szczerze polecam.

Niedawno trudna ekstrakcja ale całkowicie bezstresowa (dla mnie). Mam pełne zaufanie. Drugi dentysta w moim życiu, do którego idę bez obaw.

Polecam w 100%.Miła atmosfera , personel wspaniały :) , Nie wyobrażam sobie iść do innego gabinetu stomatologicznego choć dojazd mam dość daleki , ale warto. POLECAM,POLECAM,POLECAM

Trafiłam do kliniki jakiś czas temu przez przypadek i ... zostałam. Mam pełne zaufanie do kompetencji Doktora, zresztą co tu dużo opowiadać, to po prostu jest STOMATOLOG FACHOWIEC. Wszystko co dotyczy choroby jest szczegółowo objaśnione. Sam doktor oraz personel są przyjaźni i zawsze uśmiechnięci. Wartość usługi jest adekwatna do jakości. Pozdrawiam i serdecznie dziękuję w imieniu swoim i moich zębów za ich uratowanie. :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Śrem"?

Paweł Lorenc

Grota-Roweckiego 9c