lekarz Marcin Hornung

Po raz pierwszy byłam u tego lekarza i mam świerze spojrzenie i możliwość porównania z innymi u których bywałam w okresie ostatnich 30 lat. Krótko mówiąc jest taki jakiego oczekujemy : uprzejmy i kompetentny. Poświęcił mi wystarczająco dużo czasu aby wytłumaczyć moje dolegliwości i miał pomysł na ich usunięcie . Bardzo polecam tego lekarza. Cieszę się że jest w Koszalinie.

Nie polecam, arogancki i nieuprzejmy! Potraktował mnie lekcewazaco ewidentnie widać ze " wazniejsze" są dla niego prywatne pacjentki niż takie które chcą uzyskać pomoc w szpitalu.

Arogancki i nieuprzejmy lekarz. nie biorący odpowiedzialności za swoje słowa. w trudnych sytuacjach (spowodowanych jego niekompetencją) nie potrafi kobiecie w ciąży okazać choćby odrobinę wsparcia i zrozumienia. pewne działania moim zdaniem są zupełnie sprzeczne z etyką lekarską. Absolutnie nie polecam i sama żałuję, że trafiłam akurat na tego lekarza.

Pan Hornung zszywał mnie po porodzie. Myślałam że ucieknę, czułam taki ból jakby mnie zszywał bez znieczulenia, albo znieczulenie nie zaczęło jeszcze działać. Zszywał mnie w pośpiechu, dziwiąc się, że tak mnie boli. Spieszył się do pacjentki prywatnej. Jak byłam na zdjęciu szwów, mój lekarz z przerażeniem zapytał "kto panią tak pozszywał". Nie zapomnę tego cierpienia. Po latach lekarz musiał naprawić partactwo tego pana.

Kompetentny, uprzejmy lekarz, prowadził moje obie ciąże, urodziłam zdrowe córeczki praktycznie w 100% zgodnie z przewidzianym terminem, wagą itp. polecam

Bardzo nie przyjemny lekarz,potraktował mnie jako pacjentkę lekceważąco może dlatego,że nie bylam u niego prywatnie tylko w szpitalu.Nie polecam tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz ,miły, cierpliwy,potrafi wytłumaczyć.Prowadzi moją drugą ciąże i jestem z niego bardzo zadowolona.Godny polecenia.

Pan doktor to super lekarz.Moją ciąże prowadzi od początku i jestem bardzo zadowolona.Jest bardzo dobrym lekarzem,uprzejmym,cierpliwym,dokładnym w badaniu oraz przezornym.Dzięki Panu doktorowi z czystym sercem mogę powiedzieć że mam zdrową córeczkę która już za kilka dni przyjdzie na świat. Polecam wszystkim kobietom takiego lekarza.

Na swej drodze spotkałam kilku lekarzy tej specjalności, ale żaden z nich nie był tak uprzejmy, kulturalny, cierpliwy, wyrozumiały, życzliwy i kompetentny. Podczas wizyty nie czuje się pośpiechu, lekarz poświęca pacjentce tyle czasu, ile potrzebuje, tłumaczy wszystko szczegółowo, obrazowo. Jeśli chodzi o samo badanie - nie wiedziałam, że można je przeprowadzać tak delikatnie. Swoim zachowaniem Pan doktor wprowadza tak miłą i spokojną atmosferę, że można zapomnieć o stresie. Polecam z czystym sumieniem!!!!!

Lekarz uprzejmy (niby) jeżeli coś jest nie tak wali prosto z mostu wizyta krótka potrafi człowieka zdołować ja jako maż nie byłem zadowolony z wykonanego badania krótko i na odpier......