lekarz Marcin Jadczak

Medycyna estetyczna

Kompetentny laryngolog, z pewną ręką i palcami chirurga (operuje), przy tym sympatyczny człowiek. Taki powinien być każdy lekarz.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. To bardzo dobry fachowiec. Wysoko wykwalifikowany i wybitnie uzdolniony. Wykonuje zabiegi bardzo sprawnie, widać, że ma szerokie doświadczenie i dużą grupę stałych klientów. Jest bardzo kontaktowy i miły. Jest uczciwy. Mam do niego pełne zaufanie i polecam go wszystkim znajomym. Oprócz medycyny estetycznej uprawia też z dużymi sukcesami laryngologię, o czym przekonała się moja koleżanka, róznie zadowolona z przebiegu leczenia jak jak z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Szczerze polecam!