Marcin Jagodziński

W pełni podzielam opinie zawarte w poprzednich wpisach.Profesionalizm w njwyższym stopniu.Faktycznie jedynym problemem jest cena.

Jako stomatolog rewelacja. Psycholog też niezły - genialna pamięć powoduje że czujesz się dość szczególnie. Jedyny problem to cena - ale to już całkiem inna historia. Jeśli masz kasę to naprawdę POLECAM!!!

zdecydowanie uciekaj od tego pewnego siebie mlodzika

zdecydowanie uciekaj od tego pewnego siebie mlodzika

Zdecydowanie polecam Pana Marcina. Zna się na swojej pracy, stara się leczyć zęby, zamiast je wyrywać. Przede wszystkim jest delikatny, nawet zastrzyk znieczulający nie boli, a co dopiero borowanie. Nie jest co prawda najtańszy, ale i tak warto go polecić, ponieważ zęby są faktycznie wyleczone, a stresu związanego z wizytą wcale się nie odczuwa.

Wraz z pierwszą wizytą u dr Marcina Jagodzińskiego zakonczyły się moje poszukiwania idealnego dentysty :) Pełen profesjonalizm w podejsciu do klienta, kompetentność, delikatność, ogromna wiedza (nie pozostawia pytań bez odpowiedzi) czynią z doktora osobę godną polecenia. Bardzo ważne jest również to, że nie trzeba doktora ciągnąć za język ;) Szczegółowo omawia problem, tłumaczy co robi. Miła atmosfera, muzyka towarzysząca podczas wizyty, profesjonalizm oraz poczucie humoru dr Jagodzińskiego zachęcają do powrotów ;) Zdecydowanie najlepszy stomatolog jakiego spotkałam!

Zdecydowanie najlepszy stomatolog jakiego spotkałam!