lekarz Marcin Jarek

Internista

Kilkukrotnie trafiałem do różnych szpitali z powodu bólów klatki piersiowej i zawsze miałem robiony ten sam zestaw badań, EKG i do domu bez konkretnego rozpoznania. Już sam uwierzyłem, że bóle są od przełyku. Doktor Jarek mimo że nie miał EKG postawił rozpoznanie. Zmierzył mi ciśnienie na obu rękach i okazało się, że jest duża różnica. Wcześniej w szpitalach nikt tego nie robił, chociaż też informowałem każdorazowo , że mam zespół Marfana. Jego rozpoznanie tętniaka aorty potwierdziło się. Chirurg, który mnie operował powiedział, że tętniak mógł pęknąć w każdej chwili.

Znakomity praktyk. Jest ostrożny. Dobrze dobiera leczenie. Wcześniej chodziłem do dwóch kardiologów - niestety przereklamowanych . Dopiero doktor Jarek dobrze ustawił moje ciśnienie.

Jednak żadne media elektroniczne nie zastąpią mądrego lekarza. Leczyłam się na trywialne niedomagania, a przy okazji doktor zainteresował się moimi częstymi złamaniami kości. Ostatecznie zrobił badanie densytometryczne w kierunku osteoporozy i trafił w chorobę. Ortopedzi wcześniej składali mnie 3 razy ale dotąd nikt nie poyślał o tym badaniu. Anna Retta

Wygląda na to, że Dexius posiada nutkę manipulanta skoro nie konsultuje zleconych wcześniej badań i uzyskanej wiedzy z kolejnymi fachowcami u których przywykł bywać. W moim przypadku Pan dr Jarek ustalił przyczynę dysfunkcji brzusznych w przeciągu 25 minut - zlecone jedno z dwóch badań potwierdziło wstępne rozpoznanie. Może nie bawi się w dyplomatę ale wizyta u lekarza to nie odprężenie. Rzeczowy i kongruentny lekarz. Dlatego zdecydowanie POLECAM.

Byłem u niego raz, kilka miesięcy temu skuszony tyloma pozytywnymi opiniami, niestety po tym co usłyszałem na wizycie, stwierdzam, że pozytywne opinie pisane o tym lekarzu w mojej ocenie nie miały żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. PRZEZ KOGO BYŁY ONE PISANE? Dr Marcin Jarek na wizycie nie był lekarzem dociekliwym. Do tego jego wypowiedzi w stylu "na 90% to jest nerwica" jak doktor z tyloma pozytywnymi komentarzami może bawić się w zgadywanie-diagnozowanie, a mając przed sobą badania z nieprawidłowymi wskaźnikami ? Widziałem sygnały innych osób, które próbowały wystawić negatyw temu doktorowi, wszystko jest usuwane. Teraz Pan doktor próbuje usunąć moją opinię i straszy mnie sądem. Zaczynam wątpić w sens czytania pozytywnych opinii. NIE POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49