dr n. med. Marcin Kawczyński

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

Bardzo kompetentny oraz budzący zaufanie lekarz, do tego bardzo sympatyczny. Jestem pacjentką lekarza id 14 lat i zawsze otrzymuję fachową pomóc.

Lekarz z powołania. Wzór do naśladowania dla innych. Potwierdzam wszystkie dobre opinie zamieszczone przez innych pacjentów. Pani pielęgniarka również cudowna osoba. Człowiek mimo choroby z przyjemnością i spokojem wraca do takich dobrych ludzi. Dziękuję.

Serdecznie polecam Pana doktora, bardzo sympatyczny, konkretnie poszedł do leczenia, do tego jest bardzo wyrozumiały.

Miły i na tym bym skończyła zalety. Mój problem potraktował w niecałe 5min, nie zagłębiając się w temat przepisał praktycznie tam sam lek co lekarz rodzinny- mimo mojej uwagi, że to nie działa i wykluczyłam tę przyczynę u innego specjalisty. No i tak jak myślałam, z dolegliwością mierze się cały czas, lek nic nie pomógł a jestem stratna 120zł. Szkoda

Super lekarz .Bardzo szybka diagnoza (rak krtani).Fachowa pomoc , wszystko dokładnie i konkretnie wytłumaczył w miłej atmosferze.

Bywałem wcześniej u innego laryngologa. Przed Gabinetem w Chodzieży odczytałem wizytówkę na drzwiach dr.n.med, laryngolog . . . . spodziewałem się starszego Pana ,a tymczasem młody lekarz. Już na wstępie przeprowadził wywiad - jakie choroby , jakie leki. Zaproponował odstawienie dotychczsowych lekarstw, zapisał nowe , umówił następną wizytę - polecam Wiesław P.

Wizyta u Pana doktora Kawczyńskiego to sama przyjemność. Miły, sympatyczny,uśmiechnięty, pełna kultura osobista ale jednocześnie lekarz bardzo kompetentny posiadający ogromną wiedzę. Dodam, że Pani pielęgniarka, która pracuje z Panem doktorem jest równie miła i sympatyczna. Polecam

Wspaniały lekarz i człowiek. Pełen kultury osobistej. Posiada ogromną wiedzę. Zawsze pomoże. Diagnoza postawiona trafnie od samego początku.

Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza, który by z uśmiechem na twarzy wrócił do gabinetu z powodu mojego spóźnienia... Pan doktor pomógł mi zwalczyć bezgłos. Jego wewnętrzny spokój daje poczucie bezpieczeństwa.

szkoda że niema dużo takich lekarzy którzy potrafią i chcą leczyc i pomagac pacjentom