lekarz Marcin Kaźmierczak

Kardiolog

Kompetentny,bardzo dobry specjalista.Poswieca czas i uwage pacjentowi ,wyslucha i wytlumaczy sprawy zwiazane z choroba i leczenie.Dokladny przeprowadzi pelna diagnostyke .pelen ciepla i optymizmu a jednoczesnie bardzo profesionalny.Godny polecenia.

Dno dna, diagnosta zero, mój mąż leczył się u tego lekarza ponad rok. Przez ten czas lekarz nie przepisał mu ani jednego leku, nie skierował na wykonanie kompleksowych badań w poradni lub w szpitalu. Oprócz jednego holtera, nie zrobił nic. Holter zdjęto w piątek a w sobotę mąż dostał zapaści - serce zatrzymało się, zresztą po raz kolejny, o czym lekarz był informowany przez pacjenta za każdym razem wizyty - całkowita blokada serca , potrzebna była kilkukrotna reanimacja. Mąż jest biologiem, terenowcem, kilkadziesiąt razy pogryziony był przez przez kleszcze - borelia (krętki borelii załatwiły mu serce). Ale lekarz nie był w stanie przeprowadzić właściwego wywiadu z pacjentem, chociaż wiedzaił, gdzie pracuje od samego początku. Dla tego lekarza pełny wywiad z pacjentem jest widać niepotrzebny!!!. Jeśli chcecie szybko owdowieć to z całym sercem, polecam. Diagnostyka zero - tym bardziej przykro, że lekarz został polecony przez wielkiego " tuza" chirurgii J. Strzelczyka... A może zabrakło tzw. przysłowiowej kopertki. Nie wiem...
Polecam wszystkim, którzy szybko chcą zostać wdowami, lub wdowcami.... innym zdecydowanie odradzam

Wyjątkowy. Jestem wdzięczna przypadkowi, który spowodował, że jest moim lekarzem. Poza tym, że jest lekarzem z powołania, jest miłym, ciepłym, życzliwym człowiekiem.

super lekarz, godny polecenia!!!! miło i sympatycznie na wizycie, wyjasnia sposób leczenia,

stała pacjentka ..lekarz z powołania dostępny miły polecam

stała pacjentka ..lekarz z powołania dostępny miły polecam

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Łódź"?

BARLICKI
kopcińskiego 22