2,7
2,5

Dla mnie to osoba która myśli że zna każdą specjalizację medycyny. Prosiłam o wypisanie zaświadczenia na temat stanu zdrowia syna. Potrzebuję je by syn mógł dalej się uczyć. Przedstawiłam wszystkie aktualne orzeczenia ( syn jest niepełnosprawny fizycznie) na temat jego zdrowia a on kazał podnieść ręce do góry, ścisnąć swoją dłoń i stwierdził że syn jest zdrowy. Dodam że syn choruje już 16 lat. Nic i tyle. Życzę mu żeby w swoim życiu spotykał tylko takie osoby jak on sam

Buc to najwłaściwsze słowo opisujące tego pseudolekarza . Leczy bez zrobienia morfologii krwi . Nie miałam badań ponad 2 lata . Przepisuje te same leki , nawet człowieka nie zbada , byle szybciej . Chyba czas najwyższy zmienić przychodnię , by tego nieprzyjemnego buca nie oglądać .

Bardzo niemiłe wrażenie. Jak określił go jeden z opiniujących - po prostu buc. Pacjent to sztuka - załatwia go w 2 minuty. Problemy pacjenta nadal pozostają jego problemami.

Bardzo niemiłe wrażenie. Jak określił go jeden z opiniujących - po prostu buc.
Pacjent to sztuka - załatwia go w 2 minuty.
Problemy pacjenta nadal pozostają jego problemami.

generalnie to niezły buc, pacjentów przyjmuje taśmowo - jedna wizyta trwa ok. 1 minutę

Skrupulatny, bada kompleksowo, rzeczowy. Leczy się u niego mój dziadek, na schorzenia starcze. polecam

Bardzo dokładny lekarz, polecam szczególnie dla ludzi starszych.

Bardzo dokładny lekarz, polecam szczególnie dla ludzi starszych.