Lekarze Zielona Góra

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Zielonogórski Ośrodek Logopedii i Terapii dr Grzegorz Hryniewicz
Ul. Zagłoby
Zielona Góra

Bardzo polecam Pana doktora. Jest skuteczny i bardzo konkretny. Nie owija w bawełnę... Wizyta zawsze był przyjemna i dawał możliwość nabycia nowych wiadomości.

lek. med. Henryk Grudniewicz

Ortopeda, Traumatolog

Rehabilitacja Batorego
Batorego 126A
Zielona Góra

Klinika Atros jest godna polecenia. Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁
Opinia dodana przez: M.O.

dr Elżbieta Czaplińska-Jujeczko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ELDENT Poradnia stomatologiczna
ul.Kilińskiego 3A
65-508 Zielona Góra

Chodząc do wielu dentystów słyszałem, że niedokładnie myje zęby i muszę to robić lepiej. U doktor Jajeczko w końcu się dowiedziałem, jak to robić. Zrobiono mi szkolenie że szczotkowania, nitkowania i wyjaśniono rolę irygatora. Od kiedy zacząłem się stosować do tych zasad, moje problemy z zębami praktycznie zniknęły. Wcześniej bywałem u dentysty nawet dwa razy w miesiącu. Teraz dzięki praktycznemu podejściu mam przyjść na kontrolę za pół roku i to ...
Opinia dodana przez: Patryk
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Kardiolog
                                       lekarz Barbara Grzelewska

lekarz Barbara Grzelewska

Kardiolog

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Bardzo sympatyczna, wrażliwa, konkretna i ciepła osoba. Znakomity lekarz. Maniak kochający swoją pracę. Pani doktor prowadziła mnie na oddziale. Pozdrawiam - Jerzy Kamiński Gubin
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Terapeuta
                                       mgr Agnieszka Łozowicka

mgr Agnieszka Łozowicka

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

Gabinet psychologiczny
Zielona Góra

Bardzo serdecznie polecam wizyty u Pani psycholog. Korzystałam wcześniej z porad u innych specjalistów, niektóre były trafne, ale niewiele mi dały, może to moja wina, nie wiem, ale dopiero tutaj się obudziłam. Ciepła, wrażliwa osoba, przede wszystkim słuchająca i obecna w rozmowie, a nie tylko rzucająca mądrościami z książek, a przy tym konkretna. Bardzo trafne uwagi i spostrzeżenia, nawet się nie spodziewałam. Dowiedziałam się bardzo dużo o sobie i sposobie ...
Opinia dodana przez: Aga
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Logopeda
                                       mgr Aleksandra Piechowska

mgr Aleksandra Piechowska

Logopeda

Pro familia
os. Kaszubskie 9
Zielona Góra

Absolutna profesjonalistka. Jak mało kto potrafi pracować z drugim człowiekiem. Olbrzymia wiedza, otwartość w kontaktach i cierpliwość w realizacji obowiazków. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Marcin
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Ortodonta
                                       lek. dent. Joanna Suchy

lek. dent. Joanna Suchy

Ortodonta

Podgórna 20/1
Zielona Góra

Nawet trudno tą Panią nazwać lekarzem, a jedna gwiazdka, to zdecydowanie za dużo. Nie tylko nie zostałam wyleczona, ale Pani "doktor" nawet nie ściągnęła mi aparatu, który sama mi założyła. Nadto jak poprosiłam o kopię mojej dokumentacji medycznej i zdjęć, które wykonała mi przed założeniem aparatu, to dowiedziałam się, że jej na lotnisku ukradli laptopa w którym miała zdjęcia moich zębów i twarzy. SZOK!!!! Wydałam 8 tysięcy i zostałam na ...
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Ortopeda
                                        Stanisław Szymanik

Stanisław Szymanik

Centrum Medycyny Sportowej "OLIMP" Robert Zapotoczny
Urszuli 10
65-147 Zielona Góra

Byłem na wizycie prywatnie bo do jak jest na NFZ każdy wie. Lekarz popatrzył na rezonans i po 5 minutach wiedzialem wszystko o co zapytałem. Powiedział że niestety na dzień dzisiejszy nie jest w stanie zrobić mi zabiegu na NFZ bo są kolejki. W ZWIAZKU ZE NIE BYŁ MI W STANIE WIECEJ POMÓC ZWROCIŁ PIENIADZE ZA WIZYTE !!! TO SIE NAZYWA UCZCIWOŚĆ I KLASA !!!
Opinia dodana przez: Marcin

dr Jolanta Radkiewicz

Pielęgniarska Opieka Rehabilitacyjno-Długoterminowa
ul. Stefana Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Inteligentna, cierpliwa kobieta z cudownym podejściem do dzieci. Pełna zrozumienia osoba, dla której nie ma głupich pytań czy obaw. Najlepsza na świecie. Cieszę się, że udało nam się do niej zapisać.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Emilia Węzowska-Świątek

Neonatolog, Pediatra

Leśna 20A
65-036 Zielona Góra

Bardzo polecam Panią doktor. Mój 6 - miesięczny synek, dotąd zdrowy, zaczął nagle chorować. Pediatra w ciągu 2 miesięcy przepisał nam w sumie 5 antybiotyków. Trzy podałam. Mały synek... bałam się. Pozostałe dwa na własną odpowiedzialność nie podałam i zaczęłam szukać pomocy u innego lekarza. Mój pediatra diagnozował u synka ciągłe zapalenie oskrzeli - bezobjawowe (... bo nie miał gorączki, miał apetyt, tylko ciągle kaszlał i się podduszał...). Z polecenia ...
Opinia dodana przez: MG

lekarz Renata Kulus

Radiolog

Renata Kulus - specjalistyczny gabinet USG
Wiśniowa 48a
65-540 Zielona Góra

Wspaniała lekarka pod każdym względem. Miła, kompetentna, życzliwa, cierpliwa i dokładna. Naprawdę gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Jakub Czwojda

Rehabilitant, Pediatra

Zielona Góra, ul. Łużycka 22
65-001 Zielona Góra

Wspaniały lekarz, z dużym zasobem wiedzy, uprzejmy, cierpliwy, wspaniałe podejście do dzieci. Możemy na niego liczyć o każdej porze, wspaniały kontakt. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Hanna

dr Piotr Defort

Neurochirurg

65-534 Zielona Góra

Doktor operował mnie 3 lata temu . Pacjent 18 letni , kręgosłup szyjny C2/C3 złamany , stluczony rdzeń , niedowład konczyny gornej lewej i prawej dolnej , po wypadku samochodowym . Lekarze dawali marne szanse na pełen powrót do zdrowia . Po pół roku nie miałem już żadnych skutków ubocznych . Wróciłem w pełni do zdrowia . Kręgosłup działa jak nowy , a po operacji na szyji ani śladu . ...

lekarz Anna Hałabura

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

65-534 Zielona Góra

Czy ktoś z państwa wie do kogo najchętniej kieruje dr Anna Halabura w przypadku konieczności operacji oczu w związku z wytrzeszczem oczu, jestem z drugiego końca Polski i trudno mi się udać na wizytę do pani doktor żeby o to zapytać a ktoś mi ją polecił w sprawie wytrzeszczu oczu.( pozdrowienia dla pani spotkanej w Dino w Niechorzu w sierpniu 2017r)
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Bartosz Kudliński

Anestezjolog

65-534 Zielona Góra

Wspaniały lekarz. Lekarz z powołania. Fachowiec, rzetelny, z podejściem do pacjenta i jego rodziny. Udziela odpowiedzi na każde pytanie. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć kwestie medyczne laikom. Wysoka kultura osobista.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Grażyna Gordzelewska

Kardiolog

Chrobrego 2
65-001 Zielona Góra

Z całego serca - pod opieką Pani doktor Grazyny Gordzelewskiej - bardzo polecam. Wspaniała lekarka, skuteczna, oddana pacjentom, godna zaufania jakim jest obdarzana przez pacjenta, potwierdzam wszystkie poprzednie opinie.

dr n. med. Edward Tracewski

Kardiolog dziecięcy

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Lata temu chodziłem do doktora na badania kontrolne po chorobie. Teraz uczęszczam tam z wlasnymi dziećmi. Przez te lata nic się nie zmienia (może poza sprzętem), rewelacyjny lekarz i przemiły człowiek. Wytłumaczy, pokaże, uspokoi. Polecam :)
Opinia dodana przez: Tomek

dr n. med. Elżbieta Parka-Barańska

Chirurg plastyczny

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

W klinice robiłam labioplastykę, żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zabieg - efekt jest świetny, ręce Pani dr Barańskiej złote!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marcin Stęplowski

105 SzWzP SPZOZ
Domańskiego 2
68-200 Zielona Góra

Czułam się poważnie potraktowana i kiedy mój haluksik będzie do wycięcia, na pewno wrócę do tego doktora.

mgr Izabela Kalembkiewicz

Logopeda

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Podgórna 5
65-001 Zielona Góra

Wizyta u pani logopedki była strzałem w dziesiątkę ! Jestem pod wielkim wrażeniem ze względu na ilość czasu i cierpliwości poświęconej mojemu dziecku. Wizyta trwała pełną godzinę ZEGAROWĄ, a nie jak w Aldemedzie 15 minut. Zarkes badania i zadanych zadań do ćwiczeń w domu wprawiły mnie w osłupienie. Skuteczność tych działań widoczna była już po kilku spotkaniach. Tak więc z pełną odpowiedzialnością polecam tą przemiłą logpoedkę.