lek. dent. Marcin Krzyżanowski

Stomatolog dziecięcy

Świetny stomatolog a także chirurg. Zero stresu czy bólu podczas wizyty. Odpowiada na wszystkie pytania. Polecam wszystkim :)

Nie mogę nic złego napisać o tym dentyście.Sympatyczny,szczegółowy,profesjonalny.Jestem zadowolony z leczenia i polecam!

Według mnie to bardzo dobry stomatolog. Kompetentny, uprzejmy, poświęca wystarczającą ilość czasu, nie zgadzam się z opinią że ciągle patrzy na zegarek. Efekty leczenia zadowalające, nie mam żadnych problemów z zębami. Polecam.

Jakoś nie do końca mnie do siebie przekonał. Raczej mało delikatny, dość szorstki w kontakcie i wciąż patrzy na zegarek.

Leczył zęby mojej córce i jestem zadowolona.Miły,uprzejmy i dobrze wykonuje swoją pracę

nie mogę nic złego powiedzieć o tym dentyście a nie raz u niego zęby leczyłem.polecam!

Leczył mi zęby i jestem z niego zadowolony,profesjonalne i skuteczne podejście do sprawy.zdecydowanie polecam!!!

Ten pan podchodzi lekceważąco do pacjentów, moja córka czuła się osaczona przez niego. Odczuwała dyskomfort na tle seksualnym lecząc się u tego pana. Jego uwagi były nie na miejscu. Nie polecam.