lekarz Marcin Kubiak

Lekarz rodzinny

2,6
2,7

Pan doktor Marcin Kubiak jest jednym z najgorszych z lekarzy rodzinnych, o jakich słyszałam. Przyjmuje w publicznej przychodni w jednej z małych miejscowości w województwie dolnośląskim. Moja 64 letnia mama umówiła się na wizytę u Pana doktora w celu uzyskania niezbędnej dokumentacji do starania się o świadczenie opiekuńcze w związku z nowotworem. Pan doktor po usłyszeniu o celu wizyty krzyczał na nią, argumentując, że nie ma czasu na takie papiery, że ma co 15 minut pacjenta, że nie będzie tego wypełniał. Mama przestraszona sytuacją zaproponowała, że umówi się na dogodny dla Pana doktora termin. Jednak z tym człowiekiem nie było już rozmowy. Krzycząc wyrzucił ją z gabinetu. Jak lekarz może w taki sposób traktować pacjenta??? Starszą, schorowaną kobietę. WSTYD PANIE MARCINIE!!!!!!!!! Ktoś takie nie powinien mieć kontaktu z ludźmi.

A ja jestem zadowolona z teleporady. Lekarz uprzejmy, wysłuchał, wystawił skierowanie na badanie. A obawiałam się rozmowy z uwagi na covida, którego przechorowalam, bez zgłoszenia się do sanepidu. Był to mój pierwszy kontakt, online, z tym lekarzem.

Nie polecam tego lekarza! Nie z mojego wyboru sa teleporady. Place wysokie skladki zus, a nieuprzejmy pan doktor nie zgodzil sie wypisac mi recepty na leki bez ktorych nie funkcjonuje. Dodam, ze w przychodni do tej pory nie mialam z tym problemu, az do momentu trafienia losowo na tego pana. Potrzebowalam również skierowanie na test na koronawirusa, poniewaz musze isc do szpitala i bez takiego skierowania testy kosztuja ok500zl. Oczywiście tego tez nie uzyskałam. Lekarz jest opryskliwy, niesympatyczny i dziala na niekorzyść pacjenta. Zostałam bez lekow na tarczyce, jak również narazono mnie na dodatkowe koszta.

Przyszedłem do lekarza z konkretnym problemem i uzyskałem wszelkie skierowania na badania, w tym na badania okresowe. Lekarz dość uprzejmie przedstawił mi na czym polega problem. Polecam.

Lekarz godny polecenia. Świetne podejście do pacjenta, dokładnie tłumaczy chorobę i wykazuje się zaangażowaniem. Gorąco polecam.

Jestem niezadowolona z wizyty u tego lekarza ,jest niemily i nie ma szacunku do starszych ludzi.Wiecej do nigo nie pojde i nie polecam go ,strata czasu. na drugi dzien zarejestrowalam sie do innego lekarza.

Zadzwoniłam do lekarza Marcina Kubiaka z prośbą o wizytę domową dla mojej babci która jest po złamaniu biodra i ledwo co się porusza to odpowiedz była taka "to proszę ją przynieść na barana do przychodni"