lekarz Marcin Makiewiczlekarz Marcin Makiewicz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

lekarz Marcin Makiewicz

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalistą w dziedzinie chirurgii ogólnej.
Starszym asystentem i wykładowcą Katedry I Kliniki ...

Starszym asystentem i wykładowcą Katedry I Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej. Specjalizuję się w chirurgii ogólnej (przepuklin, chorób pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, chorób trzustki, żylaków kończyn dolnych), chirurgii onkologicznej (nowotwory jelita grubego, trzustki, dwunastnicy, wątroby, dróg żółciowych, żołądka).
Ogromne doświadczenie praktyczne - jak i teoretyczne - zdobyłem w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym WUM przy ul. Banacha w Warszawie, gdzie również prowadzę działalność naukową.
Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych w czasopismach branżowych.

Doświadczenie zawodowe:
- Klinika Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii CSK MSWiA w Warszawie – aktualnie

- Zastępca koordynatora Zabiegowego Oddziału COVID CSK MSWiA w Warszawie – aktualnie

- Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej Szpitala Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha 1
Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

- Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu.

Język:
angielski