dr n. med. Marcin Motyka

Endokrynolog

Lekarz godny polecenia znający się na swoim fachu bardzo przykładający się do leczenia wyrozumiały umiejący wytłumaczyć przebieg choroby sposób leczenia ,polecam

lekarz godny zaufania mily uprzejmy podczas pierwszej wizyty wyjasnil wszystko odpowiedział na pytania lekarz godny polecenia

Jest świetnym specjalistą,leczę się u niego już kilka lat z powodu tarczycy i mikrogruczulaka przysadki mózgowej.Polecam .

Lekarz bardzo dobrze wykonujący swoją pracę. Dba o pacjenta. Zero problemów z leczeniem. Wszystko tak, jak przystało na etykę lekarską.

Doktora Motykę poleciła mi moja mama, która leczy się u niego w Klinice na ul.Kopernika. Zdecydowanie z nią się zgadzam. To wyjątkowo kompetentny i cierpliwy lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Groziła mi operacja tarczycy i nie chciałam opierać się tylko na opinii lekarza, u którego wcześniej byłam. Doktor Motyka po zrobieniu USG dokładnie wyjaśnił mi jakie są możliwości leczenia i dzięki temu mogłam wybrać leczenie bez konieczności wycinania tarczycy. Polecam wszystkim!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Kraków"?

Ewa Krajewska-Siuda

Endokrynolog dziecięcy