lek. dent. Marcin Mrówka

Chirurg stomatolog

Najlepszy !!! I jedyny Dentysta ,którego się nie boje. :) Polecam z całego serducha ,Pan Doktor wie co robi

Najlepszy !!!
I jedyny Dentysta ,którego się nie boje. :)
Polecam z całego serducha ,Pan Doktor wie co robi

Pan doktor Marcin Mrówka to anioł o złotych rękach .Operował mnie dwa razy i w obu przypadkach bez komplikacji i bólu. Jestem pod wrażeniem wykonanej pracy przez pana dr Mrówkę ,profesjonalne podejście oraz ogromna wiedzą fachowa sprawiła , że czułam się komfortowo. Lekarz z powołania ,zna się na swojej robocie.Bardzo jestem wdzięczna Panu dr Mrówce. Dziękuje za wspaniałe warunki,miłą obsługę i dobre słowa na przyszłość .Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje Natalia

Bardzo polecam Pana doktora wszystkim moim znajomym jak i klientom. Leczenie w moim przypadku jak i dwie operacje przeprowadzone w szybki i profesjonalny sposób. Szybki powrót do pełnej sprawności. Najlepszy chirurg na jakiego można trafić.

Trafiłem do Pana Doktora po skierowaniu przez mojego ortodontę. Okazał się super fachowcem. Nie dość, że operacja mojej żuchwy się udała i rehabilitacja przebiegła bardzo szybko to okazało się, że jest też bardzo dobrym stomatologiem. Jestem u niego pod stałą opieką dentystyczną. Leczę wszystkie przypadłości z moimi zębami. Jest profesjonalistą, który w szczegółach opowiada o przebiegu leczenia. Widać u niego pasję, ponadto warto zwrócić uwagę na jego asystentki. Są bardzo miłe, dzwonią przypominając termin wizyty. Polecam wszystkim Pana Doktora jako dentystę oraz chirurga

Z doktorem przeszedłem długą drogę (w ramach leczenia ortodontycznego). Zaczęło się od wyrwania trzech ósemek, później kortykotomia w celu przestawienia dwóch zębów, następnie operacja retrogenii w szpitalu w Katowicach, kończąc na wstawieniu implantów zębowych. Mimo branży(umówmy się, mało kto lubi chodzić do dentysty) pozostaje on moim ulubionym lekarzem, a spotkałem ich wielu w życiu. Duża wiedza w temacie, bardzo dobra komunikacja - zawsze wyjaśni o co chodzi, czy wyczerpująco odpowie na pytanie, zawsze nakreśli plusy i minusy i przedstawi ewentualne konsekwencje działania. Ale pomijając tematy fachowe to po prostu fajny gościu, nie olewa, nie traktuje człowieka z góry, przejmuje się pacjentem, a w gabinecie non-stop panuje jajcarski klimat (asystentki mają z nim niezły ubaw) i podejrzewam, że prywatnie to musi być dusza towarzystwa :) Polecam wszystkim doktora bazując na swoim doświadczeniach (a wizyt odbyłem sporo), na pewno się nikt nie zawiedzie.

Witam, miałam wykonywaną przez dr. Mrówkę dwu szczękową operację twarzy trwającą 6 godzin. Operacja przebiegła bez powikłań. Przed operacją czytałam wiele opinii innych pacjentów , którzy zdecydowali się na podobny zabiegi szczerze mówiąc trochę się bałam. Jednak w moim przypadku wszystko przebiegło znakomicie. Po trzech dniach czułam się już dobrze a teraz po trzech tygodniach mogę powiedzieć że nie ma czego się bać. Jeśli trzeba by było to bez obaw powtórzyłabym zabieg u dr. Mrówki.Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu Pana doktora zmieniły się moje rysy twarzy na bardziej kobiece i subtelne. ...

Witam,
miałam wykonywaną przez dr. Mrówkę dwu szczękową operację twarzy trwającą 6 godzin. Operacja przebiegła bez powikłań. Przed operacją czytałam wiele opinii innych pacjentów , którzy zdecydowali się na podobny zabiegi szczerze mówiąc trochę się bałam. Jednak w moim przypadku wszystko przebiegło znakomicie. Po trzech dniach czułam się już dobrze a teraz po trzech tygodniach mogę powiedzieć że nie ma czego się bać. Jeśli trzeba by było to bez obaw powtórzyłabym zabieg u dr. Mrówki.Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu Pana doktora zmieniły się moje rysy twarzy na bardziej kobiece i subtelne. Jestem szczęśliwa i zadowolona, gdyż zyskałam prawidłowy zgryz. Dzięki doktorowi pozbyłam się kompleksów. Polecam dr. Mrówkę w 100%. To świetny fachowiec i lekarz godny zaufania.

Pan doktor Marcin Mrówka to wspaniały fachowiec, już nigdy nie pójdę do nikogo innego gdy będę musiała usunąć zęba. Byłam 2 razy i wizyty wspominam bardzo miło i bez stresu. Dziękuję Panie Doktorze. Basia.

Genialny chirurg - złote ręce. Jakiś czas temu usuwałam w Mavit Katowice dwie ósemki, byłam bardzo wystraszona, bo 2 miesiące wcześniej usuwałam tam u innego lekarza też 2 ósemki z drugiej strony (koszmar przez dwa tygodnie Ketonal łykany jak tylko dawka dobowa pozwalała, przez dwa dni nie mogłam pić bo nie byłam w stanie otworzyć buzi, chciałabym już jechać na nawadnianie dożylane- myślałam, że tak musi być), a tu po zabiegu dr Mrówki taka niespodzianka, na drugi dzień po zabiegu żadnych dolegliwości, mogłam nawet jeść, zero siniaków, obrzęków, leki przeciwbólowe niepotrzebne. W porównaniu z zabiegiem u poprzedniego chirurga niebo w gębie. Dodatkowo miły, uśmiechnięty. Jeśli musicie Państwo usuwać ósemki to tylko u tego chirurga, miałam porównanie więc polecam z czystym sercem.

Do Doktora Marcina Mrówki trafiliśmy z polecenia. Jesteśmy służbą zdrowia i szukaliśmy dobrego specjalisty, o którym dobrze się mówi w środowisku. To był strzał w dziesiątkę. Bardzo kompetentny, niezwykle uprzejmy, zdecydowany, uczciwy. Zaplanowany przez niego scenariusz operacji twarzoczaszki naszej osiemnastoletniej córki, z powodu progenii okazał się idealny. Operacja trwała trzy godziny i przebiegła bez powikłań. Wszystko przewidziane, zrobione niezwykle sprawnie. Objawy pooperacyjne, jak częściowe zaburzenie czucia, opuchlizna, ustąpiły szybciej niż przewidywaliśmy. Takich specjalistów potrzeba więcej w naszej służbie zdrowia. Zdecydowanie polecamy, z całego serca. Jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE.

Jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE.

Super, super i jeszcze raz super! Do Pana doktora trafiłam z polecenia koleżanki. Wcześniej miałam okazję usuwania zatrzymanej ósemki w innym gabinecie ale po prostu wstałam z fotela i wyszłam. Ale w tym gabinecie na wejściu czuć ten klimat! :) Aż się nie chce wychodzić! Polecam wszystkim na prawdę bardzo serdecznie!

Super, super i jeszcze raz super!