lekarz Marcin Napierała

Onkolog

Lekarz bardzo nieprzyjemny,momentami chamski...badanie piersi trwało może minutę Brak jakichkolwiek empatii i pochylenia sie nad pacjentem Nie polecam

Brak jakichkolwiek empatii i pochylenia sie nad pacjentem
Nie polecam

Zero empatii dla pacjenta oraz jego rodziny. Przedwczesne stawianie diagnozy oraz zdanie „czego Panie chcą, przecież pacjentowi zostało pare miesięcy życia” powodują, ze człowiek w ogóle nie ma szacunku do lekarzy, a pacjentowi odechciewa się żyć. Nie polecam! Pan się chyba minął z powołaniem, albo już jest wypalony zawodowo.

Bardzo dobry lekarz. Bardzo dobrze dopasowal chemioterapie mamie, dzięki temu ma duże szanse na wyzdrowienie

Bardzo empatyczny Pan Doktor, przemawia do serca. Nie pozbawia złudzeń, ale też nie mami. Godny zaufania, rozmowa mimo, że rzeczowa, bardzo ludzka. Taktowny. Jestem wdzięczna Z poważaniem i Ukłony

Jest to wspaniały lekarz.Ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Jesteśmy panu doktorowi bardzo wdzięczni.Siostra żadnemu z lekarzy tak nie wierzyła jak doktorowi Napierale.Polecam

Przypadkowo trafiłem do doktora, ale nie zamieniłbym go na nikogo. Mimo, że leczę się w ramach NFZ, zawsze miał dla mnie czas i zaopiekował się jak należy. Szukasz dobrego specjalisty - polecam.

Doktor przy prowadzeniu mojej mamy, torbiele w piersiach wielkości gołębiego jajka Po zrobieniu usg stwierdził, że nie wie co z tym zrobić!! Powiedział, że ma zrobić kolejne usg w styczniu i ma przyjść na wizytę w marcu co bardzo nas oburzylo bo bardzo dokładnie opisała mama jak je odczuwa. Nie polecamy.

Pomyłka................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. ten "Pan"

Jeżeli przytrafi nam się konieczność konsultacji bądź leczenie z onkologiem to POLECAM serdecznie. Pan doktor pod każdym względem przewyższa standardy innych lekarzy. Ogromna wiedza, empatia, serdeczność i cierpliwość. Mój tato leczy się już 3 rok na raka płuc i chwali doktora na każdym kroku.

Bardzo dobry człowiek. Jako lekarz cierpliwy i zawsze znajdzie czas na rozmowe. Takich lekarz powinno być więcej ,ale niestety to marzenie. Polecam pana doktora.