lek. dent. Marcin Nitkalek. dent. Marcin Nitka - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. dent. Marcin Nitka

Chirurg stomatolog, Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Średnia ocen:5/5

Jestem młodym dentystą z pasją wykonującym swój zawód. Fascynuje mnie stomatologia estetyczna, dlatego dokładam wszelkich starań, aby każde wypełnienie wyglądało jak najlepiej. Ciągle się doszkalam uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i warsztatach mających na celu poszerzyć moją wiedzę i zakres umiejętności tak, aby móc zaproponować pacjentowi najlepsze możliwe rozwiązanie jego problemów.

Nagrody i wyróżnienia:
- Ukończone badania i praca pod tytułem „Comparison of the autogenous bone material collected during the preparation of the implant base by means of various systems” prezentowana na konferencji WIMC w 2013 roku w Warszawie

Znajomość języków obcych:
- angielski w stopniu średnio-zaawansowanym,
- niemiecki i hiszpański w trakcie nauki

Wykonywane badania:
- badania diagnostyczne w stomatologii,
- badanie radiologiczne

Robert

24.01.2017

Świetny dentysta. Leczył mi kanałowo ząb i zrobił do bezboleśnie. Odbudowany ząb wygląda jak prawdziwy!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134