Jestem młodym dentystą z pasją wykonującym swój zawód. Fascynuje mnie stomatologia estetyczna, dlatego dokładam wszelkich starań, aby każde wypełnienie wyglądało jak najlepiej. Ciągle się doszkalam uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i warsztatach mających na celu poszerzyć moją wiedzę i zakres umiejętności tak, aby móc zaproponować pacjentowi najlepsze możliwe rozwiązanie jego problemów.

Nagrody i wyróżnienia:
- Ukończone badania i praca pod tytułem „Comparison of the autogenous bone material collected during the preparation of the implant base by means of various systems” prezentowana na konferencji WIMC w 2013 roku w Warszawie

Znajomość języków obcych:
- angielski w stopniu średnio-zaawansowanym,
- niemiecki i hiszpański w trakcie nauki

Wykonywane badania:
- badania diagnostyczne w stomatologii,
- badanie radiologiczne

Adam

27.04.2017

Lekarz rzetelny, który nie wprowadza pośpiechu podczas wizyty, cierpliwie słucha pacjenta i szczegółowo odpowiada na pytania. Pan doktor odznacza się anielską cierpliwością. Wykonanie estetycznych koron nie sprawiło mu problemu i jestem w pełni usatysfakcjonowany wynikami jego pracy.

Piotr

17.03.2017

Gabinet Pana Marcina to oaza spokoju, wszystko schludne i zachęcające. Pan Marcin to profesjonalista z pasją do zawodu, nie ma u niego pośpiechu i niedomówień. Plomba wygląda bardzo estetycznie i trwale, borowanie nie było bolesne. Wszystko w najlepszym porządku!

Robert

24.01.2017

Świetny dentysta. Leczył mi kanałowo ząb i zrobił do bezboleśnie. Odbudowany ząb wygląda jak prawdziwy!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134