lekarz Marcin Opławski

Ginekolog

do licha , to ja chyba mam jakiegoś pecha , bo akurat trafiło mi się nieprzyjemne zderzenie z kompletnym brakiem zainteresowania ze strony doktora; p.t. jacy nudni są ci pacjenci , nie płacą żywej gotówki i jeszcze śmią wymagać ; to mi się przytrafiło nie w jego prywatnym gabinecie tylko w przychodni szpitalnej

Doskonały, przesympatyczny lekarz. Byłam u różnych, ale u niego zostanę na pewno na długo. Kompetentny, niezwykle uprzejmy, uśmiechnięty i są to jego cechy naturalne, a nie wyćwiczone na potrzeby prowadzonej działalności. Polecam gorąco wszystkim kobietom!

Obdarzony intucją lekarska, niesamowity specjalista. W tak wogóle połączenie wiedzy z praktyką. Pacjentka Ewa

Bardzo polecam, jest to sympatyczny i kompetentny lekarz, bardzo dobrze prowadzi ciążę, wszystko tłumaczy i wykonuje szczegółowe badania, ja miałam problem z szyjką macicy, która się obniżała w 6 miesiącu, jednak po założeniu krążka wzmocniła się i nie było później problemów, poród przebiegł bardzo dobrze (rodziłam naturalnie), była to moja pierwsza ciąża i będąc pod opieką dr Marcina Opławskiego czułam się bezpiecznie, a to jest bardzo ważne.

Bardzo polecam, jest to sympatyczny i kompetentny lekarz, bardzo dobrze
prowadzi ciążę, wszystko tłumaczy i wykonuje szczegółowe badania, ja
miałam problem z szyjką macicy, która się obniżała w 6 miesiącu,
jednak po założeniu krążka wzmocniła się i nie było później
problemów, poród przebiegł bardzo dobrze (rodziłam naturalnie), była
to moja pierwsza ciąża i będąc pod opieką dr Marcina Opławskiego
czułam się bezpiecznie, a to jest bardzo ważne.

Polecam serdecznie. Super lekarz byłam u Niego na pierwszej wizycie, w ogóle nie czułam strachu wszystko minęło po wejściu do gabinetu

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo