dr Marcin Ostrowski

Pan doktor bardzo kompetentny. Zainteresował się przebiegiem mojej choroby, wszystko dokładnie tłumaczy. Zaproponował odpowiednie leczenie i rehabilitację. W pełni wróciłem do sprawności. Polecam.

Wizyta spełniła jak najbardziej moje oczekiwania. Pan doktor jest dobrym fachowcem, a przy tym bardzo sympatycznym człowiekiem. Warto jechać nawet z innego miasta. Polecam!

Polecam!

nie polecam tego lekarza .Nie zależy mu na leczeniu, a braniu kasy za wypowiedzenie pięciu słów. Od lekarza z taką praktyką liczyłem na rozwiązanie problemu kierując na rehabilitację. Zero zainteresowania pacjentem 15 minut 150 zeta jest. Tak się robi kasę w prywatnym gabinecie .Bez ryzyka ,udawania leczenia choroby .To nie moja odosobniona opinia .A może Wielki Doktor nie słyszał o takim czyś jak entezopatia i leczeniu jej .To należy się dokształcić. Większą wiedzę zdobyłem w internecie , niż u doktora w gabinecie

Niestety po wylądowaniu na SORze. Pielęgniarka 3 razy prosiła lekarza żeby podszedł do mnie. Tak też myślałam że lekarz był zajęty. Okazało się ze lekarz siedział w swoim pokoju i po prostu nie chciało mu się wyjść. Że też akurat teraz musiało mnie boleć i musiałam wyciągnąć lekarza do pracy no bezczelna ja... Lekarz w ogóle nie zainteresował się tym co się stało. Zrobił krótki wywiad i bach recepta. Ja rozumiem covid-19 panuje ale przychodząc na SORz oczekuje większego zaangażowania się że strony lekarza.

Lekarz sprawiał wrażenie mało zainteresowanego pomocą. Powiedzieć że trzeba ćwiczyć to tak jak by nic nie powiedzieć. Na pytanie odnośnie rehabilitacji odpowiedział "no można..." i tyle ogólnie nie polecam.

Wspaniały lekarz,przeprowadził u mnie operację odcinka lędźwiowego kręgosłupa, w szpitalu w Siedlcach. Jestem 6 -ty tydzień po operacji i w pełni wróciłam do sprawności, jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

Przyłączam się do grona super zadowolonych pacjentów. Dr Ostrowski zajmował się (teraz chodzę tylko kontrolnie) moim kręgosłupem. Szykowano mnie pod nóż, ale udało się, że obyło się bez operacji. Pięknie zostałam wyprowadzona. Bardzo dobry lekarz-wszystko wytłumaczy, pacjenta traktuje z szacunkiem. Cena wizyta z USG kosztuje bardzo rozsądnie. Polecam, Wiesława

Pan doktor to wspaniały ciepły człowiek, z cudownym podejściem do małych pacjentów. Jako jedyny rozpoznał u synka schorzenie, które utrudniało mu normalne poruszanie. Odpowiednie leki, rehabilitacja i dziecko jest zdrowe. Cena wizyty bardzo przystępna, nawet powiedziałabym, że niska w zderzeniu ze stolicą gdzie płaciliśmy 2 a nawet 3 razy tyle a i tak nie pomogli Damiankowi... Dzięki panu doktorowi moje dziecko może poruszać się jak inne zdrowe dzieci. Pozdrawiam Katarzyna-mama Damiana

Polecam tego specjalistę. Jeździłem po różnych lekarzach w stolicy (ponoć najlepszych), a żaden z nich nie zdiagnozował mi choroby, którą faktycznie miałem, leczyli mnie zupełnie na coś innego. Dopiero sąsiadka poleciła mi dr Ostrowskim (operował jej biodro) i to pierwszy lekarz, który postawił mnie na nogi i już jest wszystko dobrze. Naprawdę polecam, bo ludzie jeżdżą i szukają a mamy w Mińsku lekarza z tzw. najwyższej półki.

Wspaniały i kompetentny lekarz, miałam bardzo poważny problem z kręgosłupem, trzy lata temu nie chodziłam , niedowład prawej nogi po ucisku korzeni w kręgosłupie lędżwiowym. Do dziś chodzę bez operacji. Panie doktorze dziękuję Panu , jest Pan najlepszym i najwspanialszym lekarzem znającym się jak mało kto na swoim fachu.