lek. dent. Marcin Pesta

Wymieniał mi plombę na jednym zębie dwa razy bo się nie trzymała. Za trzecim razem skorzystałam z wizyty u innego Pana stomatologa najlepszego w Koszalinie. I okazał się, że plomba wypada ponieważ ząb jest pęknięty wzdłuż i nadaje się tylko do wyrwania. Chodziłabym 10 razy i kleił by nadal, może po 15 razie by się zastanowił, że coś jest nie tak. Nie polecam.

bardzo dobry dentysta, uprzejmy i cierpliwy. kilka zebow wyleczylem u niego i nie ma z nimi zadnych klopotow narazie. polecam go! bardzo dobry dentysta, uprzejmy i cierpliwy. kilka zebow wyleczylem u niego i nie ma z nimi zadnych klopotow narazie. polecam go!

polecam go!

polecam go!

Super lekarz. Byłam u niego z córeczką, bo żaden lekarz nie chciał jej zaplombować ząbka tylko zalapizować czego ja nie chciałam. Pan Marcin zaplombował ząbka, dodał że lapizowanie nic by nie dało, a poza tym zbudza zaufanie nie tylko rodziców ale i dzieci. Dodam, że moja córcia ma 3 latka

Wysoka kultura osobista, profesjonalne podejście, bardzo dobrze naprawiony ząb - byłam u dr. Pesty około 4 lata temu. Zero problemu ze zrobionym przez niego zęba - W 100% polecam!

War mehrfach bei Dr. Pesta in Behandlung. Ausgezeichneter Zahnarzt :vorsichtig und effektiv. Jedserzeit weiter zu empfehlen.

War mehrfach bei Dr. Pesta in Behandlung.
Ausgezeichneter Zahnarzt :vorsichtig und effektiv.
Jedserzeit weiter zu empfehlen.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Koszalin"?

Gabinet stomatologiczny Marcin Bogurski
Boczna11/5