dr n. med. Marcin Pierchała

Ortopeda

Jestem emerytowanym sportowcem, który uprawiał bardzo kontuzjogenną dyscyplinę sportu. Pan Marcin trzy razy musiał otwierać moje kolano. Chodzę, mogę biegać - najlepsza rekomendacja tego, co potrafi dr. Pierchała. Dwa lata temu uległem wypadkowi na torze wyścigowym koło Radomia - zwichnięcie stawu barkowego któregoś tam stopnia. W szpitalu w Radomiu zakwalifikowali mnie do operacji. Wykonałem telefon do Pana Marcina - muszę to zobaczyć, powiedział doktor. Po konsultacji z kolegami decyzja doktora - tego nie będziemy operować. Długa rehabilitacja i dzisiaj z małymi sukcesami gram w tenisa.

bardzo dobry lekarz jest bardzo miłym dla pacjetuw i dla mnie tesz jest w spaniałym jest bardzo dobrym lekarzem.

Polecam! Kompetentny lekarz z sercem na dłoni. Wysłucha, doradzi i co najważniejsze- pomoże w chorobie. Gdyby nie fakt, że uśmiech jest wiernym towarzyszem pana Marcina, być może nie miałabym odwagi wejść do gabinetu. Cudowny człowiek...

Witam, miałem duży problem z kolanem, non stop wysięki, artroskopia, drogie leki, blokady. Na reghabilitacje wydałem fortunę. Trafiłem do dr Pierchały przypadkiem, w poradni w Bytomiu. Byłem pozytywnie zaskoczony tym, że Pierchała jako pierwszy lekarz mnie zbadał. Poinformował mnie, że moja sytuacja jest trudna, ale widzi rozwiązanie. Doktor współpracuje z prof. Miszczykiem w instytucje onkologii w Gliwicach, brzmiało to jak wyrok. Doktor skierował mnie tam. Nie czekałem długo, widać, że go tam szanują. Po konsultacji z dr Spindlem z Piekar zastosowano u mnie zastrzyki z izotopem. Cała sytuacja miała miejsce ...

Poinformował mnie, że moja sytuacja jest trudna, ale widzi rozwiązanie. Doktor współpracuje z prof. Miszczykiem w instytucje onkologii w Gliwicach, brzmiało to jak wyrok. Doktor skierował mnie tam. Nie czekałem długo, widać, że go tam szanują. Po konsultacji z dr Spindlem z Piekar zastosowano u mnie zastrzyki z izotopem. Cała sytuacja miała miejsce 3 miesiące temu, od tej pory nie mam problemu z kolanem, oby tak zostało. Wizyta nie kosztowała mnie nic, problem rozwiązany. Trzymam kciuki, żeby tak zostało. Ogólnie, Pierchała to fajny facet, logiczny, bezpośredni, szczery do bólu :-)

Dr Pierchała uchronił mnie od niepotrzebnej, fikcyjnej i kosztownej operacji łokcia, którą zalecili mi w innej prywatnej placówce ortopedycznej w Krakowie. Mimo mało czytelnych zdjęć rtg dr wystawił prawidłową diagnozę, dla pewności zaprosił mnie do Bytomia na kolejne profesjonalne prześwietlenia rtg, aby wykluczyć wszelkie podejrzenia. Zdecydowanie mogę polecić Dr Marcina Pierchałę, oraz rehabilitanta Piotra Drząszcza z Marlibo Medica w Olkuszu, którym zawdzięczam profesjonalizm i rzetelne podejście do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Klucze"?

Piekary Śląskie
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie