lekarz Marcin Podhalański

Neurolog

Nie polecam bardzo arogancki lekarz stwierdził raka bez badań i mi kazał decydować jak się dalej lecze ... takiego braku kompetencji i arogancji nie spotkałam. Należy się trzymać jak najdalej of Pana podhalańskiego... a jego wysłać na kurs zachowania...

Lekarz bardzo arogancki. Na dolegliwości na które skarżę się od kilku miesięcy (niestety wszędzie terminy więc tyle to trwa) stwierdził, że "przesadzam i na pewno nie mam tak jak opisuje" W ogóle nie słuchał co się mówi, kwestionował objawy. Minimum empatii na stanowisku lekarza się przyda. Na pewno nie wrócę i kolejny raz się przekonuję, że lepiej iść prywatnie, mimo ubezpieczenia i opłacania wszystkich zdrowotnych składek. Aż się płakać chce jak ta służba zdrowia funkcjonuje...

Lekarz zarozumily oraz arogancki. Nie slucha pacjenta, a na dodatek kwestionuje wszelkie objawy, z jakimi przychodzi sie po konsulacje. Brak jakiejkolwiek empatii. Odradzam, chyba, ze ktos lubi "odbic sie od sciany".

Panie doktorze z całego serca chcę podziękować za wspaniałą opiekę medyczną ,z przyjemnośćią przychodzę na wizyty do Pańskiego gabinetu . Jest pan wspańiały jako lekarz i jako człowiek , serdeczne dzięki. Skorupski .

Do pana doktora trafiłam z polecenia lekarza rodzinnego, postawił mnie na nogi lecząc fantastycznie, po długim okresie gdzie żaden lekarz mi nie pomógł, może sprawia wrażenie mało kontaktowego, ale jego pełne zaangażowanie, wiedza i kompetencja, podejście do pacjenta wynagradzają wszystko! szczerze polecam pana doktora i dziekuje!

jest batdzo dobry lekarzem , znajacym sie na swoim zawodzie jestem jego pacjentem od okolo 9 ciu lat ,z czystym sumieniem polecam go kazdemu .stanislaw skorupski

Niby miły ten Pan doktor, ale jakiś dziwny, a na dodatek zarozumiały i zachowuje się jakby był kimś lepszym od innych ludzi.

Dziękuję Panu Doktorowi Za wiele okazanego mi serca i leczdnie skuteczne

Dziękuję Panu Doktorowi Za wiele okazanego mi serca i leczdnie skuteczne

Dziękuję bardzo Panu doktorowi za wyleczenie i troskliwą opiekę.

Dziękuję bardzo Panu doktorowi za wyleczenie i troskliwą opiekę.