lekarz Marcin Rubajczyk

Okulista

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr

Całym sercem polecam, znakomity lekarz, drobiazgowo bada pacjentów i szczerze się nimi zajmuje. Moja teściowa trafiła do niego i przypadkiem odkrył w niedługim czasie bardzo poważne schorzenia. Agata.G.

Bardzo dobry, miły, uprzejmy, specjalista na najwyższym poziomie. Wyczerpująco wyjaśnia istotę problemu. Polecam.

Super lekarz przeprowadzal mi operacje zacmy po lekowej 25 06 2013 naprawde godny polecenia pelen profesjonalizm mozna mu powierzyc swoje oczy.Dziekuje za nawa jakosc zycia

To mistrz w swoim fachu a kultury powinni się od niego uczyć wszyscy! Wielki szacunek dla Pana,doktorze!

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Łabędzia 8 lok. II
ulica Szara 5
Bielsko-Biała

Boguckiego 6

None
Panewnicka 29
Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
Ruda Śląska