lekarz Marcin Rubajczyk

Okulista

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr

Całym sercem polecam, znakomity lekarz, drobiazgowo bada pacjentów i szczerze się nimi zajmuje. Moja teściowa trafiła do niego i przypadkiem odkrył w niedługim czasie bardzo poważne schorzenia. Agata.G.

Bardzo dobry, miły, uprzejmy, specjalista na najwyższym poziomie. Wyczerpująco wyjaśnia istotę problemu. Polecam.

Super lekarz przeprowadzal mi operacje zacmy po lekowej 25 06 2013 naprawde godny polecenia pelen profesjonalizm mozna mu powierzyc swoje oczy.Dziekuje za nawa jakosc zycia

To mistrz w swoim fachu a kultury powinni się od niego uczyć wszyscy! Wielki szacunek dla Pana,doktorze!

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Boguckiego 6

Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska