lekarz Marcin Rut

3,1
2,9
3,3
2,8

Błyskawiczna pomoc Pana doktora. Ze względu na poważny uraz, operacja już kilka dni po zgłoszeniu się. Ból był ogromny, ulga tak samo- ogromna :). Konkretnie, rzeczowo, a co najważniejsze skutecznie. Polecam zdecydowanie.

Nie przekonał mnie do siebie w żadnej kwestii ani do umiejętności ani do wiedzy. Neurochirurgia to trudna dziedzina, ale Pan doktor traktuje swój zawód wg mnie zbyt polotnie ale z wizyty płynie płęta "czas to pieniądz"

Z przykroscia stwierdzam, iz moim zdaniem ów lekarz jest typowym biznesmanem a nie lekarzem z powołania.

Zdecydowanie POLECAM , Pan doktor operował mnie po raz kolejny , całość zabiegu wytłumaczył świetnie wręcz obrazowo , przedstwaił wszystkie powikłania możliwe po zabiegu ,nie obiecywał cudów . Podejście bardzo profesjonalne , Pan Doktor wirtuoz w dziedzinie neurochirurgi . Czuję się świetnie , stosując się ściśle do zaleceń Doktora . Świetna relacja i kontakt pacjent - lekarz , zbudowane zaufanie , które jest bardzo ważne .Wszystkie wizyty bez pośpiechu . Bardzo dziękuję wdzięczna pacjentka .

Czuję się świetnie , stosując się ściśle do zaleceń Doktora .
Bardzo dziękuję wdzięczna pacjentka .

Nie polecam .Człowiek , który chorego traktuje jako potencjalnego dawcę kasy . Przemądrzały , bucowaty .

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Gdańsk"?

Haffnera 6 lok. 105
81-717 Sopot