lekarz Marcin Rutka

Bardzo rzeczowy i bardzo kompetentny lekarz! Postawił mnie na nogi po bardzo poważnym uszkedzeniu obu nóg. Bardzo dziękuję za to co dla mnie zrobił i bardzo polecam Pana Doktora! Oby więcej takich fachowców.

Konkretny , merytoryczny i bardzo miły lekarz pod warunkiem że pacjent wykonuje jego zalecenia. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie sposobu i możliwości leczenia . Przy dobrej współpracy skutecznie pozbyłem się bólu kolana, mimo że zajęło to trochę czasu. Polecam wszystkim pacjentom takiego lekarza ortopedę.

Lekarz bardzo przyjemny. Sprawnie i szybko robi zastrzyki w staw kolanowy. Świetny specjalista. Wszystkich pacjentów traktuje z wielkim szacunkiem. Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Godny polecenia.

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Jako specjalista jest bardzo dobry. Pacjentów na NFZ traktuje jak nie normalnych. Strach o cokolwiek zapytać. Potrafi powiedzieć zmień sobie lekarza. :(

Ostrzegam przed tym lekarzem, zmarnował mi kolano, nie ma żadnego pojęcia o operacji, może gdybym wcześniej wiedział to nie chodzilbym teraz o kuli. Bardzo nie polecam.

Śmiech nie lekarz... Nie potrafi podać zastrzyku dostawowo tylko poza staw, mimo że korzysta z USG. Jako pomocnik być może się nadaje,ale jako lekarz nie.

Polecam przede wszystkim za podejście do pacjenta i fachowość w swojej specjalizacji . Doktor o ogromnej wiedzy i dużej chęci pomocy .

Byłem u Pana Doktora na wizycie w Centrum Medyczne POGODNA. Doskonały specjalista i naprawdę super podejście do problemów pacjenta. Do tego luksusowe warunki samego Centrum Medycznego. Wszystkim serdecznie polecam.

Polecam! Bardzo fachowa, szybka i trafna diagnoza. Podczas wizyty zajmuje się pacjentem. Pan Doktor w sposób przystępny udziela informacji, tłumaczy i odpowiada na zadane pytania, nie stwarza dystansu.