Marcin Sinacki

Onkolog

Empatia , kompetencja , zaangażowanie . Cudowny lekarz ! Pan doktor diagnozował moją babcię . Przy każdej wizycie miał dla nas dużo czasu, nigdy się nie spieszył, wszystko bardzo dokładnie nam tłumaczył. Pełen uśmiechu, optymizmu i chęci pomocy nawet gdy nie byłam konkretnego dnia umówiona. Bardzo dziękuję za opiekę nad moją babcią .

Bardzo dziękuję za opiekę nad moją babcią .

bardzo komunikatywny, niespotykana cierpliwość do pacjenta. Czułam się jak pacjentka, nie jak kolejny przypadek.

Lekarz kompetentny, ma podejście do pacjenta. Posiada doskonałą wiedzę. Godny polecenia. Jest świetnym onkologiem.