lekarz Marcin Siwek

Psychiatra

Miałem spore problemy ze sobą i myślałem, że nikt nie jest w stanie mi pomóc. Moja rodzina po wielu namowach w końcu skłoniła mnie do podjęcia leczenia. Tak wylądowałem u pana Siwka. Na początku nie byłem do końca przekonany do terapii, ale z czasem okazało się, że moje samopoczucie psychiczne się poprawiło. Dziękuję panu Marcinowi za cierpliwość, i motywację do zmian!

Bardzo dobry psychiatra - podczas terapii mogłem mu zaufać co do stosowanych leków (był po prostu skuteczne). Poza tym zauważyłem, że on potrafi wysłuchać pacjenta przy czym nie ocenia go, to był dla mnie bardzo ważny element wsparcia.

Jako osoba z CHAD muszę przyznać, że pan Siwek stanął na wysokości zadania - dzięki terapii wspartej lekami czuję się całkiem w porządku. Są niestety momenty lepsze i gorsze, ale ogólny stan mojej kondycji psychicznej znacznie się poprawił. Będę kontynuował terapię u tego psychiatry.

Dr Siwek wyleczył mnie z długoletniej i nieprzyjemnej depresji. Lecząc się u innych lekarzy w Krakowie miałam co jakiś czas nawroty choroby. Po tym jak trafiłam do pana Marcina, który zatroszczył się o odpowiedni dobór lekarstw i poprowadził moją terapię, poczułam się znacznie lepiej. I co najważniejsze, po kilku miesiącach od zakończenia leczenia u pana Siwka nie mam nawrotów depresji.