lekarz Marcin Skolik

Pan Skolik jest nieuprzejmym, opryskliwym i pozbawionym elementarnego poczucia, co wypada, a co nie, lekarzem. Przyszłam do niego z nietypowym krwawieniem, które mogło być bardzo przedwczesną miesiączką, ale równie dobrze poronieniem, gdyż od kilku miesięcy, póki co bezskutecznie, staramy się z mężem o dziecko. Myślałam, że tym razem się udało i że ból i krwawienie oznaczają utratę dziecka. Jak miałam to poznać sama, od tego jest lekarz, by rozwiał wątpliwości, więc poszłam do ginekologa, by wszystko sprawdził. Pana już ten fakt chyba rozsierdził, dlatego dalszy ciąg był taki, jaki był. Dobrze wiem, że mój wiek obniża znacznie moje szanse na poczęcie, ale inny lekarz podczas wizyty prywatnej wręcz odsuwał na bok moje lęki dotyczące wieku i podkreślał, że z medycznego punktu widzenia wszystko jest jeszcze możliwe. Natomiast pan Skolik zajrzał do kartoteki, widząc mnie pierwszy raz na oczy (i na pewno ostatni!), skonstatował, że w tym roku skończę 40 lat, po czym nie omieszkał dodać gorzkiego komentarza: "Proszę za bardzo nie liczyć na ciążę". Gdy zwróciłam mu uwagę, że jeszcze nikt mnie tak nie potraktował, to wówczas w głupi, zakłamany sposób próbował wymigać się od odpowiedzialności za słowa i podkreślał, że powiedział: "nie za bardzo". Jakby ten zwrot miał umniejszać surowość jego sądu i to, że przekreślił mnie jako potencjalną matkę. Odradzam wizytę u takiego gbura!

dzisiaj skorzystałam z usług doktora :) to bardzo kompetentna osoba,poświęcił mi mnóstwo czasu,zbadał,był przy tym delikatny,uprzejmy,dodam,ze była to wizyta za darmo ! w przychodni na zjednoczenia w Chorzowie ;) oby takich lekarzy jak najwięcej ! polecam dziewczyny !

Lekarz cham. Strasznie nie uprzejmy,wręcz chamski. Jego teksty typu"jak nie wie Pani co zrobić to proszę do wróżki się wybrać" lub "kiedy pani ostatnio była na kontroli bo nadżera jak 5 zł" i jeszcze zarzucanie mi,że lecze się za darmo. Cham jeszcze raz cham. Ubezpieczenie też kosztuje gdybym nie była ubezpieczona to pewnie nawet by mnie do gabinetu nie wpuścił.Zreszta Panie z recepcji też paskudnie nieprzyjemne.

Znający swój fach, z poczuciem humoru. Polecam :)

Znający swój fach, z poczuciem humoru. Polecam :)

Sympatyczny i uprzejmy. Jeżeli badania są potrzebne to bez problemu je przepisuje. Nie przepisuje drogich leków. Polecam.