lekarz Marcin Sternicki

Radiolog, USG

Jeżeli pacjent trafi do Dr Sternickiego może mówić o wielkim szczęściu. Kompetencja, rzetelność, "drążenie" tematu, aż do postawienia trafnej diagnozy, bardzo dobry kontakt lekarz-pacjent, pełen profesjonalizm i wysokiej klasy sprzęt - czyli wszystko to, co rzadko spotyka się w naszej służbie zdrowia, znajdziemy u Pana Dr Sternickiego. Nie można było lepiej trafić. Po wyjściu z gabinetu można pogratulować również sobie - bezbłędnego wyboru lekarza :)

Bardzo rzetelny i konkretny lekarz, profesjonalista. Przy podejrzeniu poważniejszej dolegliwości nadaje sprawie biegu błyskawicznego. Działa szybko i skutecznie. Nie zostawia pacjenta samego sobie. Jeśli coś jest nie tak, staje na głowie żeby doprowadzić sprawę do końca w trybie natychmiastowym i nie zaprzepaścić ani jednego dnia. Otacza pacjenta osobistą opieką i daje poczucie bezpieczeństwa.

Wyjątkowo miły i kompetentny. Indywidualne podejście do pacjenta. W jednej klinice wykonałam wszystkie potrzebne badania. Trafna diagnoza Pana Marcina. Serdecznie pozdrawiam:) i Polecam:)

Bardzo uprzejmy, szczegółowo i trafnie opisał stan zdrowia. Indywidualnie podchodzi do pacjenta.Bardzo polecam tego Pana,

Z całego serca polecam Pana Dr Marcina. Uprzejmy, miły, podczas badania wszystko pacjentowi dobrze wytłumaczy, zawsze poświęca na badanie tyle czasu ile potrzeba. Serdecznie polecam!!! :)

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wejherowo"?

Szpital
ulica 1 Maja 13
84-100 Puck
Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "BEZOPOŻ"
I Armii Wojska Polskiego 23
84-100 Puck
Szpital Specjalistyczny
84-200 Wejherowo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3

Derdowskiego 24 pok.102
84-230 Rumia
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Urazowo-Ortopedyczno-Chirurgiczna
ulica św. Jana 7B