lekarz Marcin Sternicki

Radiolog, USG

Taki lekarz to skarb! Rzeczowy, sympatyczny uśmiechnięty z wielkim sercem dla pacjentki. Idealne zrobił mi usg piersi, sprzęt pierwsza klasa. Polecam z całego serca!

Taki lekarz to skarb!

Super specjalista, empatyczny i delikatny. W końcu ktoś postawił właściwa diagnozę i znalazł przyczynę bólu podczas chodzenia u syna. Polecam

Lekarz godny polecenia! Pediatra mojej córki zleciła złe badanie USG, a dr Sternicki polecił wykonanie poprawnego. Przyjął nas dwukrotnie jednego dnia, bez kolejki. Lekarz wyrozumiały, tłumaczy wszystko ze szczegółami, spokojny. Dziecko na niego zareagowało bardzo pozytywnie.

Po raz drugi opinia zostala skasowana!!! Zaczne od tego, ze dodalam te opinie na FB, natychmiast opinie wylaczono, wiec nie mozna jej przeczytac, ani dodac nowej - latwo wejsc i sprawdzic. Sorry Stermed- stad jej nie usuniecie. W styczniu tego roku moj 2 miesieczny wtedy syn SPADL LEKARZOWI Z „DOROSLEJ” KOZETKI (ok. metr wysokosci) na glowke podczas badania usg. Lekarz postanowil zmienic sonde, kiedy syn przekrecil sie z brzuszka na plecy - a w zasadzie z brzuszka na podloge. Owszem, zostalo wykonane usg przezciemiaczkowe zaraz po upadku jak i tydzien ...

Po raz drugi opinia zostala skasowana!!!
W styczniu tego roku moj 2 miesieczny wtedy syn SPADL LEKARZOWI Z „DOROSLEJ” KOZETKI (ok. metr wysokosci) na glowke podczas badania usg. Lekarz postanowil zmienic sonde, kiedy syn przekrecil sie z brzuszka na plecy - a w zasadzie z brzuszka na podloge. Owszem, zostalo wykonane usg przezciemiaczkowe zaraz po upadku jak i tydzien pozniej, niestety w miedzyczasie zostalismy przyjeci na sor a stamtad na oddzial chirurgii dzieciej na 2 dni. Dziecko mialo wykonane szereg badan- lacznie z RTG glowki, gdzie lekarz ze Stermedu odmowil wykonania tego badania na zadanie, jak to okreslil „bylby to blad w sztuce”. Lacznie w szpitalu obejrzeli go: pediatra, chirurg, neurolog i ortopeda, zgodnie twierdzac, ze sytuacja w Stermedzie byla karygodna.
W zwiazku z tym, ze nie mieszkam w Polsce, a stalo sie to na naszym urlopie- umowilam sie z lekarzem, ze przy kolejnej naszej wizycie w Polsce (w kwietniu) zostanie wykonane powtorne usg glowki, kontrolnie, zeby miec pewnosc, ze wszystko jest ok. Lekarz poprosil o telefon w celu ustalenia daty wizyty tydzien przed naszym przylotem, co tez uczynilam. Nie musze chyba dodawac, ze badanie mialo byc wykonane za darmo- niestety, kiedy zadzwonilam umowic syna na wizyte, Pani z rejestracji powiedziala, ze jest wpisana do systemu adnotacja, ze musimy zaplacic 100% kwoty za badanie czyli 120zl. Adnotacje dodal wlasnie lekarz wykonujacy badanie. KPINA!
Dodam, ze pieniedzy za oryginalne, nieszczesne usg nigdy mi nie zwrocono.
Tak wiec jak widac dla Pana doktora Marcina (pierwszy gabinet po lewej stronie) wazniejsze jest 120zl, niz ZDROWIE I ZYCIE NIEMOWLECIA!
Ten „wypadek” nigdy nie powinien miec miejsca i moglo sie to skonczyc tragicznie, tak wiec odradzam stermed absolutnie kazdemu, a szczegolnie uczulam innych rodzicow - zabierzcie swoje dzieci gdzie indziej! Ceny sa te same, a „polityka” i opieka zdecydowanie lepsza.
Niestety nie da sie dac 0* wiec sila rzeczy daje jedna.
Panie doktorze, tato czworki dzieci.... niech sie Pan wstydzi!!!!
Jesli ktokolwiek chcialby otrzymac wiecej szczegolowych informacji (tutaj wszystko opisalam w skrocie) to zapraszam do wiadomosci prywatnej.

Poszliśmy z żoną na USG bioderek niemowlaka. Diagnoza (jak się później okazało) ta sama co u trójki innych dzieci niedawno badanych przez dr Sternickiego - dysplazja oraz sugestia byśmy kupili pieluchę która jest dostępna na recepcji przychodni. Kupiliśmy używaną. Tydzień mała marudziła na pozycję w której ma ciągle rozstawione nogi. Dowiedzieliśmy się, że ta diagnoza u wspomnianego lekarza to norma, więc umówiliśmy się do kolejnego. Kolejne USG, kolejne wyniki i... nic. Wszystko w porządku. Mamy małej nie męczyć pieluchami. Jeszcze jeden lekarz, jeszcze jedno USG i ponownie nic. Mała jest wzorem rozwoju. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że wciskanie pieluchy za prawie 100zł w Stermed to praktyka powszechna. Zmarnowany czas, pieniądze i co gorsza... stres dziecka. Lekarz na badaniu był mało konkretny, nie chętny do wyjaśnień i rozmowy.

Dziś spotkałam Pana Doktora, choć ze względu na poziom zabezpieczeń nie mogę powiedzieć, że zobaczyłam... Miło i profesjonalnie, empatycznie i z humorem. Dziękuję :)

Na początku grudnia byłem badany w Stermedzie przez doktora Sternieckiego. Profesjonale badanie, ludzkie podejście, omawianie poszczególnych etapów badania. Szacunek do starszego człowieka, oraz miła atmosfera, którą tworzy dr Sternicki to obraz podczas badania. Dziękuję Panu za tyle pozytywnych cech i wartości potrzebnych lekarzowi, a służących pacjentowi.

Wspaniały lekarz! Godny polecenia. Pełne zaufanie na 200 %. Profesjonany, dokładny, komunikatywny, ma czas dla pacjenta, a do tego jeszcze uprzejmy i pogodny i przystojny. Jestem od 10 lat pacjentką. Polecam z całego serca.:)

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Lubi ludzi i lubi swoją pracę. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm a do tego ludzkie podejście. Normalnie i bardzo sympatycznie rozmawia z pacjentem. Prosto i w przystępny sposób tłumaczy badanie, wyniki i zalecenia. Wspaniałe podejście do dzieci. Pięć gwiazdek to za mało by ocenić tego lekarza.

Jeżeli pacjent trafi do Dr Sternickiego może mówić o wielkim szczęściu. Kompetencja, rzetelność, "drążenie" tematu, aż do postawienia trafnej diagnozy, bardzo dobry kontakt lekarz-pacjent, pełen profesjonalizm i wysokiej klasy sprzęt - czyli wszystko to, co rzadko spotyka się w naszej służbie zdrowia, znajdziemy u Pana Dr Sternickiego. Nie można było lepiej trafić. Po wyjściu z gabinetu można pogratulować również sobie - bezbłędnego wyboru lekarza :)