lek. dent. Marcin Świder

Zdecydowanie najlepszy gabinet w jakim byłem. Pan Doktor Marcin to wybitny specjalista i człowiek o wielkiej empatii. Podejście do pacjenta i chęć pomocy jest godna najwyższego szacunku. Nie decyduje się od razu na wyrywanie tylko na leczenie, dzięki czemu uratował większość moich zębów. Serdecznie polecam.

Ja niestety nie mam dobrego doświadczenia z doktorem Świdrem. Namówił mnie na założenie koronki (zamiast dużo tańszej plomby), bo rzekomo miała być trwalsza. Dałam się namówić i do tej pory żałuję tej decyzji. Z koronką pochodziłam kilka miesięcy po czym się obluzowała i Pan dr Świder powiedział, że pękł korzeń ( ząb przed założeniem koronki był prześwietlany i korzhttp://rynekmedyczny.polki.pl/NZOZ_Stomatologia_Klocek_%C5%9Awider_S_C,Katowice,Graniczna,ZOZ,1573461/wszystkie_opinie,3eń był w porządku) i ząb musi zostać usunięty. Oczywiście o żadnej reklamacji nie było mowy. Prawdopodobnie, gdybym wtedy założyła normalną plombę, a nie dała się namówić na droższe i tym samym lepsze dla Pana Doktora rozwiązanie do tej pory miałabym zęba. Była to moja ostatnia wizyta u tego lekarza!!!

Dobry i uczciwy stomatolog! Polecam!!!

Dobry i uczciwy stomatolog! Polecam!!!

Jego: oczy, uśmiech, "taka pewna nieśmiałość". Kilkanaście wizyt, nie cały majątek. I piękny uśmiech. Mój uśmiech:-)

bardzo dobry specjalista, można polegać na doświadczeniu i widać pewność w działaniu lekarza. Dobrze tłumaczy plan leczenia i to językiem który w pełni można zrozumieć. Leczenie zębów odbyło się bez bólu z czego jestem w pełni zadowolony. Polecam tego lekarza

Jak najbardziej polecam, dr Świder to świetny specjalista, zostałam z miejsca przyjęta (pomimo, że wizyta prywatna u poprzedniego dentysty czekałam po miesiącu na wizytę i do tego płaciłam dwa razy więcej) i po 30 minutach wyszłam z gabinetu z uśmiechem. Ogromnym plusem są bezpłatne konsultacje, udzielane codziennie. Polecam i pozdrawiam ;)

Po kilkunastu wizytach rożnych praktykach stomatologicznych,wydaniu mnóstwa pieniędzy i z dalszymi problemami trafiłam do dr Świdra!!!!! Do dzisiaj tam chodzę bo nie ma lepszego fachowca !!!! Polecam kompetentny,miły a co najważniejsze w dzisiejszych czasach ludzki. Polecam!

Miałem rozpoczęte leczenie kanałowe szóstki na długo przed wizytą u Pana doktora Świdra. Ząb był w kiepskim stanie i wymagał dłuższego leczenia ale dzięki Panu doktorowi nie musiałem go usuwać. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i do tego rozsądne ceny polecam każdemu.

Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i do tego rozsądne ceny polecam każdemu.

Bardzo pozytywnie, od wielu lat korzystam!

Bardzo pozytywnie, od wielu lat korzystam!

Miło i kompetentnie.Zdecydowanie polecam doktora marcin Świdra

Miło i kompetentnie.Zdecydowanie polecam doktora marcin Świdra