dr n. med. Marcin Swierkowski

Onkolog

Pan Doktor oprócz tego, że jest fachowcem jest także człowiekiem. Pacjent czuje się bezpieczny i zaopiekowany. Tacy lekarze to rzadkość !

Pan Doktor Świerkowski jest bardzo kompetentnym lekarzem o ogromnej wiedzy nie tylko w zakresie onkologii, ale także interny. Widzi pacjentkę całościowo, bierze pod uwagę współwystępujące z rakiem choroby, tłumaczy objawy i możliwe komplikacje, a także pomaga ustawić priorytety leczenia - co pilne, a co lepiej odłożyć, żeby nie komplikować terapii onkologicznej. Dla mnie najważniejsza jest jego postawa wobec choroby - nie daje fałszywych złudzeń, a jednocześnie przedstawia podstawy do optymizmu. Od początku diagnozy zostałam z grubsza poinformowana, jakie będą kolejne kroki w przypadku, gdyby aktualna terapia nie przyniosła oczekiwanych skutków. Uwalnia to pacjenta od poczucia beznadziejności i nastawia konstruktywnie - jest choroba i trzeba ją leczyć, jest wiele metod, które można zastosować. Pan doktor jest jednocześnie bardzo ciepłym człowiekiem, mimo kolejki pacjentek za drzwiami, cierpliwie odpowiada na pytania, nigdy nie odniosłam wrażenia, że jestem zbywana. Wyjaśnia dokładnie perspektywy leczenia, tłumaczy wyniki badań. Każdemu życzę takiego lekarza.

Znakomity fachowiec,godnie traktujący pacjenta i jego rodzinę,potrafiący cierpliwie wyjaśnić wszystkie aspekty procesu leczenia.Miły,uprzejmy i GODNY POLECENIA!

Dr.Swierkowski leczy mnie juz pare ładnych lat.Jeśli to jest ten właściwy lekarz ,to sie to czuje, wie. Mnie doktor ujął spokojem , mądrością i chęcią ( ogromną) chęcią pomocy. To jest nie tylko onkolog, to jest dobry psycholog.Potrafi wyczuć pacjenta, jego wrazliwosc i lęk przed chorobą. Oby więcej takich lekarzy nam przybywało.Byłam u wielu onkologów, jak większośc z nas , ale zostaje sie u tego najlepszego.

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz!

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz!

witam:) Dr, Świerkowski jest wspaniałym człowiekiem- i znakomitym lekarzem. W ogromnym skupieniu przegląda wyniki, i proponuje leczenie. jest dokładny i potrafi wytłumaczyć, z języka lekarskiego na ludzki na czym stoimy, a to jest dla nas bardzo istotne (chorych).Jeko słowa pokrywaja się z najlepszymi specjalistami,, a nie zawsze z wynikiami:) Pozdrawiam

witam:)

Lekarz, który zajmuje się pacjentką z całym oddaniem. Cierpliwy i bardzo uprzejmy. Wysłuchuje pacjentkę!

Dr Marcin Świerkowski to lekarz z powołania- ma zawsze dla pacjenta czas, jest uprzejmy a przede wszystkim jest niezwykle kompetentny. Pacjentki traktuje bardzo indywidualnie , a nie przedmiotowo. Chora jest dla niego przede wszystkim człowiekiem a nie jednostka chorobową wykazywaną statystycznie. Więcej takich lekarzy i nie narzekalibyśmy na służbę zdrowia. Powodzenia w pracy Panie doktorze.

Bardzo uprzejmy,kompetentny dla każdego pacjenta poświęca dużo czasu.Polecam Barbara

Najlepszy specjalista z onkologii wspanialy czlowiek

Najlepszy specjalista z onkologii wspanialy czlowiek