Marcin Szkolnicki

Rehabilitant, Osteopata

Alicja

21.02.2017

W dużym skrócie polecam - mi wizyta pomogła chociaż byłam na początku nastawiona bardzo sceptycznie. Warto pójść!

Ilona

13.07.2015

Pan Marcin jest świetnym fachowcem - jest skuteczny. Kilka razy korzystałam z jego pomocy (bóle kręgosłupa, bóle w nadgarstkach, ale też sytuacja przeżytej tragedii) i za każdym razem miał rację i z diagnozą przyczyn moich dolegliwości, i ze sposobem postępowania z nimi. Wywiad, jaki przeprowadza, jest zresztą bardzo dokładny. W ciągu kilku dni po wizycie u Pana Marcina bóle przechodzą. Jestem mu bardzo wdzięczna, dzięki niemu mogłam ograniczyć, a w niektórych okresach wyeliminować konieczność brania leków przeciwbólowych. Pan Marcin jest też niezwykle sympatyczny. Niemożliwe, żeby te negatywne opinie, które tu czytam, były oparte na doświadczeniach ze spotkań z Panem Marcinem. Pozdrawiam Pana serdecznie:-)

Maria

24.05.2015

Od czterech lat korzystam z terapii pana Szkolnickiego. Podczas pierwszej wizyty, na którą udałam się z bólem kręgosłupa, pan Szkolnicki stwierdził u mnie chore jelito, czym byłam bardzo zaskoczona. Dotychczasowy ból kojarzyłam z bólem jajnika. Jelito już jest zdrowe i bóle ustąpiły. Roczne niedomaganie ręki ...

Od czterech lat korzystam z terapii pana Szkolnickiego.
Podczas pierwszej wizyty, na którą udałam się z bólem kręgosłupa, pan Szkolnicki stwierdził u mnie chore jelito, czym byłam bardzo zaskoczona. Dotychczasowy ból kojarzyłam z bólem jajnika. Jelito już jest zdrowe i bóle ustąpiły. Roczne niedomaganie ręki w okolicach ramienia, po kilku wizytach ręka całkowicie sprawna. Kręgosłup również sprawny. Znów jestem umówiona na wizytę tym razem z alergią.
Moja rodzina i znajomi też korzystają z terapii pana Szkolnickiego z takimi dolegliwościami jak zatoki, żołądek itp.
Pan Szkolnicki jest bardzo sympatyczną osobą i jest naprawdę godny polecenia.
Pozdrawiam Pana Marcina :)

olek

11.04.2015

pan Marcin jest cudotwórcą.Miałem przepuklinę kręgosłupa ,nie mogłem chodzić ani prowadzić auta i po paru wizytach u pana Marcina zapomniałem co to ból kręgosłupa. Minęło kilka lat cieszę się pełnią życia ,uprawiam sport ,tańczę.Z okazji zbliżających się imienin panie Marcinie życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności a tym co ludzie zawistni tu za bzdury wypisują niech się pan nie przejmuje i robi swoje.Jest pan najlepszy. Pozdrawiam.OLek.

Ludmiła

10.11.2013

Po każdej wizycie u pana Marcina czuję ulgę, on naprawdę pomaga. Czasem od razu, częściej po kilku-kilkunastu dniach, ale zawsze jest efekt. Duża wiedza i skuteczność.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Wrocław"?

Komeńskiego 16
Prywatna Praktyka Lekarska