lekarz Marcin Taczalskilekarz Marcin Taczalski - zdjęcie profilowe

lekarz Marcin Taczalski

Jestem lekarzem specjalistą położnictwa i ginekologii. Praktykuję w gabinetach prywatnych w Siedlcach i Mińsku Mazowieckim. Obszar moich działań obejmuje konsultacje lekarskie, prowadzenie ciąży, badanie USG ginekologiczne i ciąży, wykonywanie badań cytologii szyjki macicy i wiele innych. Moje szczególne zainteresowanie dotyczy problemów związanych z niepłodnością, ginekologii operacyjnej a także chorób internistycznych w czasie ciąży.

Polecam pana doktora z czystym sercem.Trafilam z polecenia koleżanki i nie żałuję zajął się ponieważ miałam problem odrazu przyjął i zaczął prowadzić moja ciążę,mam robione wszystkie badania na czas co wizytę USG z dokładnymi pomiarami dzidziusia.Wczesniej chodziłam po innych lekarzach i podejście było zupełnie inne olewajace niestety. Ale u doktora jest zupełnie inaczej widać że jest lekarzem z powołania a nie z musu. Także polecam wszystkim oby więcej takich sympatycznych i kompetentnych lekarzy.

Do doktora Taczalskiego trafiłam po 7 latach ignorowania mojego stanu zdrowia oraz po tym jak poprzedni ginekolodzy zafundowali mi olbrzymie traumy swoim traktowaniem pacjentek. Dr Marcin przywrócił mi wiarę w dobrych lekarzy. Pełen profesjonalizm, delikatność. Pełny wywiad, długa rozmowa i leczenie w pełni dostosowane do mnie i moich potrzeb. Z czystym sercem polecam dr Taczalskiego wszystkim paniom, które z różnych powodów boją się ginekologów. Gwarantuję, że będziecie zachwycone jego podejściem do pracy i pacjenta.

Dr Marcin przywrócił mi wiarę w dobrych lekarzy.

Prowadziłam dwie problematyczne ciąże u dr.Taczalskiego. Polecam z całego serca. Jest bardzo uprzejmy, delikatny podczas przeprowadzania badania, mówi szczerze co i jak, kompetentny. Czułam się zaopiekowana.

Bardzo kompetentny lekarz. Otwarty,profesjonalny, nigdy nie odmawia pomocy. Zawsze znajdzie czas jesli dzwoni sie do niego z jakims problemem. Polecam w 100%.

Na prawdę godny zaufania lekarz, bardzo kompetentny i zaangażowany. Prowadziłam u pana doktora ciążę, jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia, zawsze odpowiada na wszystkie pytania (nie ma głupich pytań), w razie problemów zawsze pod telefonem. Chyba jako jedyny lekarz w szpitalu uśmiechnięty i bardzo pomocny. Nie bagatelizuje problemów, każde USG było bardzo dokładne i wnikliwe. Dzięki profesjonalnemu podejściu pana doktora urodziłam zdrową córkę. Po porodzie także świetna opieka. Bardzo polecam!

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moje dwie ciąże, ale także przeszłam z jego wsparciem dwa poronienia. Fachowość i wysoka kultura osobista, zero stresu na wizycie. Polecam!

Swoją pierwszą wizytę u ginekologa odbyłam właśnie u Pana Doktora Taczalskiego. Bardzo uprzejmy, świetne podejście do pacjenta. Przed wejściem do gabinetu towarzyszył mi lekki stres, ale gdy zaczęłam rozmawiać z lekarzem czułam się bardzo swobodnie. Pan Doktor był również bardzo delikatny podczas badania, wszystko fachowo wyjaśnił. Zdobył moje zaufanie i na pewno wrócę, gdy zaistnieje taka potrzeba :) Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z czystym sumieniem polecam Pana Doktora Taczalskiego.

Nie polecam żadnej kobiecie. Miły to on owszem jest lecz nastawiony na zarabianie kasy. O mały włos nie pozbawił mnie możliwości macierzyństwa. Nie powinien wogole leczyć kobiet nie majac pojęcia na jakie zabiegi je wysyła.

Pan doktor nie zleca podstawowych badań i nie potrafi rozpoznać cukrzycy ciążowej !!! Na pytanie dlaczego nie zlecił badania odpowiedz brzmiała „ bo Pani nie mówiła ze chce” czyli kobieta będąca w ciąży powinna skończyć ginekologię !!! Określenie płci dziecka tez sprawia problem, zgadywanie i motanie się .Brak wiedzy i kompetencji, Pan doktor jedynie potrafi zapytać „płaciła Pani za wizytę „ bo nie pamięta ze wziął przed chwila pieniądze!!! Dużo dałabym żeby cofnąć czas i nie trafić na tego lekarza !!! Żal i ból pozostanie do końca życia !!!!

Żal i ból pozostanie do końca życia !!!!

Najlepszy lekarz w okolicy Siedlec, godny polecenia. Nigdy nie odmówi pacjentce pomocy. W szpitalu każdą kobietę traktuje równo bez względu czy prowadziła ciążę u niego czy u innego lekarza. Gdy trafiłam na patologię ciąży przeprowadzał wnikliwe badania żeby zobaczyć co mi dolega, dzięki czemu uratował życie moje i mojej córki, choć obie byłyśmy już jedną nogą po drugiej stronie. Nigdy nie ignoruje potrzeb pacjentki. Jest bardzo uprzejmy, zawsze poświęca pacjentce maksimum czasu. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jedyny lekarz do którego mam zaufanie w 100%.