lekarz Marcin Tarnowski

Okulista dziecięcy, Okulista

2,1
1,9

06.01.2017

Lekarz, który nie potrafi zbadać dziecka, niecierpliwy, nie poświęca wystarczającą dużo czasu pacjentowi, agoranci , nieuprzejmy, niekompetentny . Absolutnie nie polecam tego lekarza

14.12.2016

Nieuprzejmy, bardzo mało czasu poświęca dla pacjenta, czego efektem są błędne diagnozy, gdy się okazało ze diagnoza jest błędna powiedział ze mimo iż nie widzę mam tak chodzić przez 3 tygodnie,a następnie wyprosil mnie z gabinetu

06.10.2016

Lekarz godny polecenia, z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Trafna diagnoza i zaproponowane leczenie. Polecam

14.09.2016

Nie rozumiem skąd wcześniejsze opinie. Lekarz miły, uprzejmy, z dobrym podejściem do pacjenta. Poświęcił wystarczającą ilość czasu na badanie i tłumaczenia. Polecam.

Agnieszka

24.08.2016

Lekarz, który nie powinien pracować z dziećmi. Nerwowy, niesympatyczny, nie potrafiący stworzyć spokojnej i miłej atmosfery pełnej bezpieczeństwa, co dla dziecka jest niezwykle ważne. Dziecka nie traktuje jako pacjenta a jak przedmiot. To wg mnie niedopuszczalne. Czas dla pacjenta ograniczony do minimum.Zdecydowanie nie polecam jako lekarza dla dzieci!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Opole"?

Ozimska 9/11

Medicus