lekarz Marcin Tarnowski

1,6
1,7
1,7
1,6

Lekarz arogancki,niemiły.Błędna diagnoza ale czego się spodziewać po wizycie 2 minutowej.Nie polecam ,szkoda nerwów.

Lekarz spóźniony, arogancki i opryskliwy, wizyta trwała może 2 minuty. Dziecko zbadał szybko i pobieżnie, postawił błędną diagnozę, że jest OK-nie było. Inny lekarz stwierdził zez. Odradzam i jeszcze raz odradzam!!!

Wizyta ekspresowa, badanie pobieżne, diagnoza po weryfikacji w innym miejscu błędna. Z przykrością potwierdzam negatywne opinie.

Niestety, ale muszę potwierdzić większość opinii. Lekarz arogancki i niemiły. Ciężko mi określić kompetencje, bo nie mam porównania, czy wystawiona diagnoza jest dobra. Wizyta trwała 2 minuty, nie obeszło się bez pretensji "po co przyszliśmy". Nie polecam.

Według pisemnych zaleceń innego specjalisty, u którego byliśmy wcześniej dziecko miało być przez okulistę szczegółowo przebadane i oczywiście tego nie zrobił, wizyta trwała dosłownie dwie minuty. Oszczędźcie swoje dzieci i nie odwiedzajcie tego pseudo okulisty, szkoda waszego czasu i nerwów.

Potwierdzam opinie wyżej. Chodzę wielokrotnie i w zależności od humoru i tego czy Pan doktor się gdzieś śpieszy, tak bada. Zazwyczaj szybko, bez empatii, taśmowo. Krzyk i arogancja na porządku dziennym. Pacjent powinien się nie odzywać, nie dowiadywać i szybko wykonywać polecenia. Lekarz bez powołania, pacjent niestety to tylko numerek na liście!!!!

Lekarz bez powołania, pacjent niestety to tylko numerek na liście!!!!

BYŁAM Z DZIECKIE U TEGO LEKARZA W PORADNI W GOGOLINIE(SZKODA ,ŻE TU PRZYJMUJE ZWŁASZCZA DZIECI BO PRZYCHODNIA FANTASTYCZNA ) NIE DOŚĆ, ŻE SIĘ SPÓZNIŁ TO JESZCZE OPRYSKLIWY , WRĘCZ AROGANCKI A JAK ZWRÓCIŁAM MU UWAGĘ TO ZROBIŁ SIĘ JESZCZE CHAMSKI \NIE POLECAM -WIZYTA TRWAŁA 5 MINUT I TO MA BYĆ BADANIE DZIECKA .PORAŻKA.

Na wizycie lekarz nie rozpoznał wady wzroku , twierdził że wszystko jest dobrze. Badanie byle jak aby szybcie. Za tydzień kolejna wizyta u innego lekarza który prawidłowo wykonał badanie i zapisał okulry do noszenia

Jedna gwiazdka to i tak za dużo.Teraz ten pan pracuje w Kędzierzynie bezczelny nie miły nawet nie zbadał mi oczów...w ciągu godziny obsłużył 10 pacjentów ....szkoda słów!!!

Byłam u tego lekarza na NFZBardzo miły lekarz, który dobrze dobrał mi okulary (wcześniej źle dobrane). Jest konkretny i nie traci czasu na zbędne przedłużanie wizyty, ale zapytany o niepokojące kwestie, dokładnie wytłumaczył. Poza tym zleca dokładniejsze badania, aby poznać pełen obraz choroby.Polecam!