lekarz Marcin Tomaszewski

Chirurg urazowy

W trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii

W trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii

Pan Doktor mimo młodego wieku jest specjalistą bardzo kompetentnym. Cechuje go kompleksowe podejście do problemu, a przede wszystkim życzliwość wobec pacjenta. Wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo i spokojnie. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

Godny polecenia, pełen zaangażowania ortopeda. Trafiłam na ostry dyżur z urazem kolana. Byłam operowana przez p. Marcina, a następnie prowadził powrót do sprawności. Udziela wyczerpujących informacji na temat zdrowia, pełen empatii i zaangażowania. POLECAM.

Może głupio to zabrzmi, ale miałam farta, że złamałam rękę. Gdyby nie ten niefortunny upadek nie miałabym okazji poznać Pana Marcina. No i kolejny niesamowity traf, kiedy podczas trzeciej wizyty kontrolnej (zakończonej zdjęciem gipsu) znów dyżur miał Pan Marcin. Rękę wyleczył bez zarzutu, mogę ją robić bez małą wszystko to, co przed złamaniem (bez mała, bo gipsu pozbyłam się dopiero 3 tygodnie temu). Dziękuję za bardzo praktyczny zestaw ćwiczeń :) Ponad to kiedy zapytałam o moje kolana, nie odpowiedział jak kilku poprzednich lekarzy "Glukozamina, chondroityna i może nie zaszkodzi", tylko obejrzał je dokładnie, zlecił wykonanie zdjęcia, postawił diagnozę i powiedział, co mam dalej robić, bez naciągania na zabiegi, leki, itp. Może powinnam jeszcze dodać, że wszystkie te przemiłe spotkania miały miejsce w warszawskim szpitalu przy ulicy Barskiej. Lubię być zdrowa, ale może jeszcze choć skręcę nogę w kostce, by mieć pretekst przejechać się na ostry dyżur.
Pozdrawiam, jeśli Pan czyta i ma nadzieję, że mnie Pan pamięta.

Witam, Wspaniały Lekarz Ortopeda,rewelacyjne podejście do pacjenta, wiedza medyczna na bardzo wysokim poziomie, godny zaufania i polecenia. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora i życzę sukcesów na drodze zawodowej. Pacjentka

Witam,
Pacjentka

Najlepszy lekarz z jakim miałam okazje sie spotkać. Poświęcił mnóstwo czasu na znalezienie przyczyny bólu, kompleksowo podszedł do przypadku. Bardzo polecam!

Wciąż poszukujesz "Chirurg urazowy Warszawa"?

Poradnia Ortopedyczna
ul.Ocicka58a