lekarz Marcin Tusiński

Chirurg ogólny

Taki lekarzy jak dr Marcin Tusiński szukać można ze świecą. Leczę się ok 8 lat. Zawdzięczam doktorowi to, że jeszcze mam nogę, że rany leczy pieczołowicie. Jest niezwykły specjalistą o ogromnym wdzięku, wiedzy, autorytecie. Niech nikt nie waży się powiedzieć na doktora złego słowa Jolanta

Jolanta

Dodam tutaj swój wpis gdyż mój ojciec leczy nogi u doktora gfzie 5 lat temu w klinice na Kopernika chcieli mu amputowac gdyż nic się nie da zrobić żenada! Ojciec ma cukrzycę II stopnia i jak na razie chodzi na dwie nogi w czym zasługa tylko i wyłącznie doktora Tusinskiego. Panie doktorze dziękuję w imieniu ojca jak i moim. wierzę że dzięki panu będzie dalej sam jeździł autem :-)

wierzę że dzięki panu będzie dalej sam jeździł autem :-)

Niesamowity lekarz i człowiek. Profesjonalny i jednocześnie bardzo ciepły. Uważnie słucha i szczegółowo wyjaśnia. Przede wszystkim bardzo skuteczny. To prawda, że czasem trzeba poczekać, ale przynajmniej wiadomo po co się czeka. Poza tym biorąc pod uwagę fakt, iż pacjęci przyjeżdżają do niego z przeciwległych krańców Polski i doktor ma masę zajęć, to czas oczekiwania nie jest aż tak długi. Gorąco polecam. Dla mnie i mojej mamy w pięciostopniowej skali - co najmniej 6.

Dla mnie i mojej mamy w pięciostopniowej skali - co najmniej 6.

Bardzo dobry Lekarz, cierpliwy i bardzo pomocny. Świetne podejście do Pacjenta. Wyleczył mojego Tatę z ciężko gojących się ran na podudziach. Tato chodził przez wiele lat do twz. "Świetnych Specjalistów", którzy nic nie pomogli. Dopiero Doktor Tusiński dał radę. Bardzo Polecam!

Świetny specjalista w dodatku z podejściem do pacjenta. Uratował mi nogę od amputacji. Mimo skomplikowanego mojego przypadku - sterydoterapia przewlekła dołożył wszelkich starań by mi pomóc i zrozumieć sytuację. polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1

Marek Woźniak

Chirurg ogólny
Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
Kraków
Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36