lekarz Marcin Ujazdowski

TO jest lekarz z powołania zna się na tym co robi uprzejmy ma podejście do pacjentów wysłucha odpowie na każde pytanie godny polecenia

Bardzo dobry lekarz zna się na tym co robi godny polecenia uprzejmy wysłucha ma podejście do pacjenta dziękuję Panie doktorze

Miesiąc temu byłam u tego pana doktora z moją 80 letnią mamą, Po obejrzeniu wyników sucho stwierdził, że bardzo zły stan. Miał zbadać mamę w gabinecie zabiegowym, gdzie przez 20 minut się nie pojawił. Nie wiem czy to wiek pacjentki to spowodował, ale był bardzo nieprzyjemny , a pytania zbywał. Nie polecam

Nie polecam

Ręce które leczą :) jestem mega zadowolony ze trafiłem właśnie do Tego lekarza. Poza kompetencjami i to z górnej półki ma bardzo fajne podejście do pacjenta, nie ma takiego dystansu jak w stosunkach z innymi lekarzami. Polecam z serca jeśli ktoś potrzebuje chirurga