dr Marcin Wąsowski

Chirurg urazowy

1,9
1,7

Specjalista szczegółowo objaśniający schorzenie ortopedyczne oraz sposoby jego leczenia. Stara się pomóc wrócić do sprawności ruchowej, poprzez odpowiedni dobór zabiegów rehabilitacyjnych. Polecam Pana Doktora innym pacjentom. .

zabiegów rehabilitacyjnych. Polecam Pana Doktora innym pacjentom. .

Jeśli ktoś chce zostać potraktowany w niekulturalny sposób to zapraszam do odwiedzenia tego lekarza. Pomocy również nie otrzymałem żadnej

Calkowicie zgadzam sie z powyzszymi negatywnymi opiniami: arogancki, nie slucha co pacjent ma do powiedzenia i kaze odpowiadac scisle na swoje pytania,powtarzajac pytanie kilkukrotnie, traktuje pacjenta jak niespelna rozumu podkreslajac,ze to on jest lekarzem,calkowity brak kultury osobistej, jeszcze nie spotkalam takiego lekarza. Bede omijac doktora Wasowskiego szerokim lukiem i radze to innym,nawet wtedy gdyby byl kompetentny w swojej dziedzinie. A swoja droga moze ktos zainteresuje sie traktowaniem ludzi przez tego pana z tytulem doktora.

Niestety na NFZ lepiej nie mieć nic do czynienia z tym panem. Opóźnione wizyty, brak kultury a nawet arogancja. Nie dostałam skierowania na RTG ponieważ pan stwierdził, iż nie ma takiej potrzeby, gdyż on ma rtg w oczach (śmiać się czy płakać ?). Podczas wizyty proponuje zakup u niego bezpośrednio zastrzyków, które jako jedyne są w stanie pomóc - mnie akurat na kolana. I takie osoby przyjmuje bez kolejki. Mam nadzieję, że ktoś wyżej zainteresuje się pracą pana Wąsowskiego.

Mam nadzieję, że ktoś wyżej zainteresuje się pracą pana Wąsowskiego.

Totalny brak kultury osobistej, najgorszy „lekarz” z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia. Nie polecam- lepiej omijać szerokim łukiem.

Wizyta u Pana doktora na NFZ została umówiona bardzo szybko. Wybrałam się z bólem kolana i wstępnym rozpoznaniem urazu. Byłam przerażona negatywnymi opiniami w internecie. Wizyta była opóźniona 6 minut. Faktycznie okazało się, że: Pan doktor był bardzo profesjonalny. Elegancki człowiek. Mówił w sposób zrozumiały, konkretny. Zbadał oba kolana. Postawił diagnozę. Powiedział skąd wziął się problem. Dał skierowanie na rezonans i do fizjoterapeuty oraz receptę na leki. Odpowiedział na moje pytania dotyczace sportu i tego co mi wolno i nie wolno. Wizyta trwała ok 15 minut. Mam poczucie że byłam u lekarza kompetentnego. Doktor nie używał żadnych kolokwializmów. Nie śmiał się z moich pytań, nie bagatelizował sprawy. Mówił zdecydowanie i bardzo rzeczowo. Po badaniach na pewno do niego wrócę po dalsze dyspozycje. Klasa i pod względem kultury osobistej i fachowości.

Ten Pan wcina się pomiędzy rozmowy pacjentów w poczekalni, jest niekulturalny. Dno. Nie polecam, dawno powinien być zwolniony i pozbawiony tytułu doktora.

Kompletnie nie polecam ,raz że nie miły zachowuje się jakby był od łaski oczywiście mówię o wizytach NFZ . Przyszedłem przedstawiłem objawy zasugerowałem zespół cieśni nadgarstka , oczywiście pan doktor niemiło stwierdził że on jest lekarzem i żebym bzdur nie opowiadać ,bo to są łokieć tenisisty , oczywiście rechabilitacje zastrzyki .Problem dalej był ,zmieniłem lekarza dostałem na usg ,którego oczywiście pan doktori wcześniej nie zrobił a ten lekarz od tego zaczął ,i co się okazało że miałem rację w obu rękach mam cieśni .Nie poleć tego lekarza chyba że prywatnie może wtedy bardziej podchodzi do pacjenta .

Lekarz nie przyjmuje pacjentów na umówione wizyty jest arogancki. Oczywiście mowa o wizycie refundowanej

Zero kultury i zainteresowania pacjentem, wrażenie jakby lekarz pracował za kare, wypisywanie lekow za ponad 250 zł bez wcześniejszego poinformowania o tym fakcie i co one zapewniają.