lekarz Marcin Wiatroszak

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Zdecydowanie nie polecam kliniki- ale do rzeczy. Miałem robiony zabieg liposukcji metodą NIL przez pana Wiatroszka ok. 4 miesiące temu 1.Pomimo zapewnień ,że będzie bezboleśnie , zabieg był bolesny i to bardzo. 2.Również byłem zapewniany ,że nie będzie blizn a zostałem ze szpetną prawie 2 cm blizną 3.Po zabiegu i zapłacie i to nie małych pieniędzy ( nie należy do najtańszych ) nie można się doprosić o wizytę kontrolną u lekarza –kilkukrotnie się umawiałem a nawet przyjechałem na wizytę ( 100 km) a lekarza nie było. W rozmowie z pielęgniarką ...

Zdecydowanie nie polecam kliniki- ale do rzeczy.
1.Pomimo zapewnień ,że będzie bezboleśnie , zabieg był bolesny i to bardzo.
3.Po zabiegu i zapłacie i to nie małych pieniędzy ( nie należy do najtańszych ) nie można się doprosić o wizytę kontrolną u lekarza –kilkukrotnie się umawiałem a nawet przyjechałem na wizytę ( 100 km) a lekarza nie było. W rozmowie z pielęgniarką decydowałem ,że zadzwonią jak będzie lekarz i się dostosuję .Minęło ponad dwa miesiące i nikt z kliniki się nie odezwał.Na E-maile również nie miałem odpowiedzi.
4.Efekt jest więcej niż żałosny – przed zabiegiem miałem w pasie na wysokości pępka 106 cm trzy miesiące po zabiegu było 105 cm , cztery miesiące po zabiegu 105 cm myślę ,że to się już nie polepszy. A jeszcze mam brzydkie nierówności pomimo ,że do dnia dzisiejszego chodzę na zabiegi drenażu limfatycznego 3 razy w tygodniu. A przez pierwszy miesiąc po zabiegu chodziłem 5 razy w tygodniu.
Wnioski pozostawiam państwu ale ja ostrzegam i rozpoczynam stosowne kroki prawne

PS.Moja opinia na stronie kliniki nie pojawiła się( a ponoć nic nie ingerują)

Na razie byłam tylko na konsultacji, ogólnie wrażenia pozytywne, dr miły, tłumaczył wszystko dokładnie.

Zdecydowanie NIE POLECAM !!! Znajoma, która z przyczyn losowych musiała zrezygnować z zabiegu w klinice Wiatorszaka do tej pory nie może doprosić się zwrotu zaliczki (2500pln) za zabieg. Minął miesiąc i dalej brak kasy. Kilkakrotne telefony nic nie dają. Ściemniają, że kasa zostanie przelana a dalej nic. Będziemy spamować złe opinie wszędzie, dopóki doktorek Wiatroszk nie zwróci pieniędzy !!! NIE POLECAM !! Oszustwo

Zdecydowanie NIE POLECAM !!!
Minął miesiąc i dalej brak kasy.

NIE POLECAM !! Oszustwo

Dr Wiatroszak zrobił mi zabieg powiększania ust. Po pół roku czasu zrobiły mi się grudy i utrzymują się już ponad rok. Preparat nie chce się wchłonąć i pan doktor nie zamierza się podjąć poprawy, gdyż uważa, że "to niemożliwe, aby kwas hialuronowy utrzymywał się tyle czasu". Pomijając fakt iż mam tzw kaczy dziób- powiększoną całą wargę, a nie tylko czerwień, dokładając te grudy- można sobie tylko wyobrazić jak wyglądam. Prawdopodobnie czeka mnie chirurgiczne usuwanie grud, bo preparat nawet po nakłuciu nie chce wyjść (konsultacja z innym lekarzem). Dodatkowo mój chłopak robił botox, ale bez też nie był zadowolony. Żenujący poziom usług, nie polecam.

Super polecam! Obsługa kliniki na najwyższym poziomie. Robilem zabieg ginekomastii - doktor nie ma sobie równych.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

al. Wiązowa 7

50-389 Wrocław
Szpital im. K. Dłuskiego
Grabiszyńska 105
53-439 Wrocław
Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław