lek. dent. Marcin Wilklek. dent. Marcin Wilk - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. dent. Marcin Wilk

Chirurg stomatolog, Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2015 roku na wydziale lekarsko- dentystycznym. Po ukończeniu stażu w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej od razu rozpocząłem pracę zawodową. W swojej profesji najbardziej cenię możliwość rozwoju i pracy z ludźmi. Uważam, że rozmowa z pacjentem to podstawa, dlatego słucham moich pacjentów i wychodzę naprzeciw ich oczekiwaniom. W wolnej chwili lubię podróżować i spędzać czas z moimi czworonogami.

Znajomość języków obcych: j
- język angielski w stopniu dobrym

Publikacje:
„Periimplantitis- przegląd piśmiennictwa w oparciu o wybrane przypadki własne” K. Szaniawska, A. Rasiński, I. Kresa, A. Drężek, A. Duplaga, P. Łazarczyk, M. Płachta, K. Siuciak, M. Wilk, M. Wojtaszewska, A. Wojtowicz- Implants- international magazine of oral implantology, Warszawa, kwiecień 2014, s.6

Wykonywane badania:
- badanie stanu jamy ustnej,
- badanie radiologiczne

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134