Marcin Włodarczyk

Internista, Pulmonolog

Witam lekarz naprawde godny polecenia w moim domy leczy 4 pokolenia babcie ktora ma 90 lat moja mame mnie i moja corke zawsze pod telefonem grzeczny, mily , uprzejmy, a przede wszystkim kompetenty i zawsze ma czas oboj.etnie dla kogo jest potrzebny a skoro jestesmy w 4 to zawsze ktoras z nas ma jakis powazniejszy problem!!!! Polecam bo jest genialnym lekarzem dla pacjentow w kazdym wieku i najlepszym przykladem jest moja wielopokoleniowa rodzina leczaca sie u pana doktora od paru dobrych lat!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Panie doktorze. Dziękuję za zajęcie się leczeniem mojej ASTMY, czuję się coraz lepiej a przepisane przez pana wyszukane leki w dużych dawkach działają znakomicie.

Panie doktorze.

Wciąż poszukujesz "Internista "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin