Nie polecam tego lekarza. Od samego początku doktor wiedział że mąż ma niską tarczyce a mimo to prowadził dalej stymulację i przeprowadził inseminacje. Doktorowi chodziło tylko o pieniądze, żeby jak najwięcej zarobić. Jestem zawiedzona doktorem.

Dr. M. Woźniak to najgorszy lekarz u jakiego byłam. Lekarz patrzy tylko na to żeby zarobić. Nie udziela żadnych informacji. Dodatkowo, po inseminacji, zaproponował mi kontakt do kliniki Novum żeby umówić się na invitro ( znajomej) po zadzwonieniu wpisałam się na listę oczekujących do refundacji. Po jakimś czasie dowiedziałam się że Pan doktor Woźniak anulował moje miejsce na liście bez podania przyczyny i bez kontaktu. We dwoje ze znajomą po prostu chcieli zarobić, poniewaz przed wizytą w novum , doktor zaproponował mi wykonanie wszystkich badań u niego. Dla mnie doktor ...

Dla mnie doktor DNO. Nie polecam!!!!

mimo iż lecze sie u dr Woźniaka od półtora roku i na razie efektu nie ma tzn uprgnionej ciąży, to mogę go polecic z czystym sumieniem. zawszw znajdzie czas dla pacjentki. Pamiętajmy kazdy rodzaj przypadku jest inny i tak traktuje swoje pacjentki. Kazdy pragnie dziecka. lekarz dodaje otuchy ze bedzie dobrze. Trzeba mu zaufać. Pamiętajmy cuda sie zdarzają czasami na nie które rzeczy nie mamy wpływu. Pozostaje nam wierzyć lekarzą i wierzyć że ten dzień nastąpi. Mówią że wiara czyni cuda i to prawda. Dużo schorzeń leży po stronie psychiki. dziewczyny odpuśćmy sobie i wierzmy ze się uda, a tak się stanie, a do dr chodzmy tylko na konsultacje czy oby jest tam ok i uwierzmy mu-a nadejdzie ten magiczny dzień ze będzie ok i same podziękujemy za to dr Marcinowi

Pan Doktor jest dobry jak jest wszystko dobrze, kiedy miałam zagrażające poronienie i pojechałam do szpitala to w rozmowie tel. kazał mi siedzieć w domu i unikać szpitali, żeby się czasem nie wydało że popełnił błąd przy dawkowaniu leków ( bo tak było), dobrze ze tak nie zrobiłam bo straciłabym dziecko, dla niego liczy się bardziej własne ego niż zdrowie pacjentki i dziecka.ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!

Lekarz narzuca swoje zdanie dotyczące antykoncepcji, a tym samym osobiście poczułam się zlekceważona. Uważam, że przeprowadzony ze mną wywiad przy mojej chorobie ginekologicznej nie był kompleksowy - zadano mi jedno, dwa pytania. Robi wrażenie dobrego diagnosty aczkolwiek jestem po wizycie u innego lekarza i diagnoza jest inna - czas pokaże kto miał rację

Dr Woźniak jest świetnym fachowcem, zna się na tym co robi, nie bagatelizuje problemów pacjentki i mogę go polecić każdej kobiecie. Prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona, że chodzę właśnie do niego.

Gorąco polecam-fachowa pomoc,każdy symptom jest przez niego wnikliwie analizowany i nie boi się sprawdzać wszystkich wątpliwości.

Z czystym sumieniem mogę polecić dr Woźniaka!!! Jest bardzo kompetentnym lekarzem,odpowiedział na wszystkie dręczące mnie pytania,wszystko mi dokładnie wytłumaczył,sam zlecił mi serię badań do wykonania(u wcześniejszego lekarza o nic nie mogłam się doprosić!!!) Dziękuję że trafiłam do tak znakomitego specjalisty!!!

chodziłam do tego lekarza co pół roku w celu obserwacji mięśniaka. dobrał mi też "super" pigułki. pojawiły się skutki uboczne. gdy go o tym poinformowałam powiedział że to nie możliwe. poszłam do innego lekarza i mięśniak cudownie zniknął a pigułki miałam źle dobrane. wystarczyło zrobić poziom hormonów. taki to cudowny lekarz. jest miły bo każdy jest miły jak mu się płaci

Jeden z nielicznych lekarzy w Radomiu nie bagatelizujący problemów. Polecam

Jeden z nielicznych lekarzy w Radomiu nie bagatelizujący problemów. Polecam