Marcin Zając

Chirurg ogólny

3,5
3,7

Jestem wdzięczna losowi, że skierował mnie do tego lekarza. Jest super lekarzem a jednocześnie przyjaznym człowiekiem. Bardzo zaangażowany w leczenie pacjenta. Pomimo tylu chorych, z którymi ma do czynienia prawie wszystkich pamięta.

Zgadzam się z opinią, iż to gbur i prostak. Nie spotkałem bardziej niewychowanego lekarza od tego. Brak szacunku do pacjentów, którzy przychodzą na wizytę z NFZ. Nagle ten Pan ma dermatoskop w oczach i z odległości 1 metra już widzi, że pieprzyk nie ma żadnych podejrzeń o czerniaka. Twierdzi, że wszystko jest super i nie ma wskazań do wycięcia, gdzie jeden ma nieregularny kształt, a drugi jest w bardzo narażonym miejscu i ciągle odpadają z niego kawałki. I twierdzi, że na NFZ nie ma wskazań. (dodam, że nie mam ochoty wycinać ich i gdybym tylko mógł, to bym je zostawił, ale dermatolog powiedział, żeby wyciąć). Pan "doktor" nie daje dojść do słowa pacjentowi, jest nieuprzejmy, przerywa i oczywiście to wszystko nie przeszkadza mu zaoferować swoich usługo prywatnie! Ma "swoich" pacjentów, których przyjmuje w pierwszej kolejności, nowych takich jak ja, traktuje z arogancją i wyższością. Nie polecam.

Jestem pacjentką P.dr.M.Zająca-jest bardzo dobrym lekarzem,ma indywidualne podejście do pacjenta. Miły sympatyczny,serdeczny,troskliwy podczas wizyt w poradni jak również przed operacją i po operacji.Oby tak dalej Panie doktorze.

cierpliwe i przesympatyczne podejscie do pacjenta.....rzeczowy ...kompetentny fachowiec....oddany cala dusza swojej pracy....polecam goraco...i jestem wdzieczna za zainteresowanie moim przypadkiem

Jestem pacjentką p. dr. Marcina Zająca i mam jak najlepsze zdanie o Jego podejściu do pacjenta, kompetencjach, wyborze metody leczenia operacyjnego, trosce o pacjenta (w czasie mojego pobytu w szpitalu przyjeżdżał kilkakrotnie po godzinach pracy, aby sprawdzić jaki jest mój stan po operacji). Jego sposób prowadzenia rozmowy, młodzieńczy entuzjazm i swoiste poczucie humoru pomogły mi traktować moją poważną operację z dystansem i bez lęku.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Lublin"?

Piotr Piwowarek

Chirurg ogólny