Marcin Zborowski

Ginekolog

Bardzo dobry lekarz , sympatyczny , odpowiada na pytania, tłumaczy , traktuje pacjentkę z szacunkiem , ma wysoką kulturę osobistą jak i również duży zakres wiedzy ,potrafi doradzić wizyta trwa tyle ile powinna bez pośpiechu. Co ważne pan dr również nie naciąga jak niektórzy lekarze i za wizytę prywatna place tyle ile było umówione na początku bez dodatkowych ukrytych kosztów.

Pan Marcin Zborowski okazał się być najlepszym ginekologiem, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jestem zachwycona jego profesjonalizmem i zaangażowaniem. Nigdy wcześniej nie byłam traktowana tak poważnie. Pan dr jest sympatyczny, zawsze udziela obszernych wyjaśnień i dodaje sporo anegdot, dzięki czemu wizyta jest dodatkowo ciekawa. Polecam wszystkim i życzę sobie spotykać na swojej drodze tylko takich ludzi, jak On.

Dr Zborowski to najlepszy ginekolog we Wrocławiu. Jeżeli szukacie lekarza który najpierw słucha i bada a dopiero potem stawia diagnozę to polecam właśnie jego. Bardzo wysoka kultura osobista. B.S.

Doktor miał akurat dyżur w czasie mojego porodu. Zajął się mną profesjonalnie, zebrał wywiad, zbadał, a przy okazji żartując pomógł mi się rozluźnić. Kiedy sprawy przyjęły niekorzystny obrót wytłumaczył, co się ze mną dzieje i jakie to może mieć konsekwencje dla dziecka. Zaproponował cesarkę a następnie fachowo przeprowadził zabieg. Dzięki doktorowi ja i moja córeczka jesteśmy zdrowe i możemy cieszyć się sobą.

Dzięki doktorowi ja i moja córeczka jesteśmy zdrowe i możemy cieszyć się sobą.

Prawdziwy lekarz z powołania jakich już mało teraz. A do tego z uśmiechem, słucha, ma dobre słowo. Ale przede wszystkim skuteczne leczenie. Godny polecenia!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław