dr Marcin Zioło

DR.Marcin Zioło prowadził moja ciążę bliżniaczą zagrożoną,dzisiaj jestem mamą dwóch fantastycznych córeczek.Polecam.

Lekarz godny polecenia. Prowadził moje dwie ciąże, w zależności od napotkanego problemu kierował do odpowiednich specjalistów. Spokojny i cierpliwy.

Prowadził moje 2 ciąże :) Ma pewne niedociągnięcia ale na pewno jest godny polecenia :) Wyjaśnia cierpliwie wszystkie niejasności :)

Pan dr.Marcin Zioło prowadził nam 2 ciąże. Cała nasza współpraca przebiegała w sposób idealny.Teraz zamierzam się zgłosić znowu, bo jestem znowu szczęśliwą mamą po raz 3.

się zgłosić znowu, bo jestem znowu szczęśliwą mamą po raz 3.

Lekarz prowadził moją ciążę i wychodząc z gabinetu nigdy nie wiedziałam czy jest dobrze, czy źle. Jakiś mało zdecydowany człowiek.