dr n. med. Marcin Złotorowicz

Ortopeda, Traumatolog

Mogę polecić Pana Marcina w 100%. Trafiłem do niego po wypadku motocyklowym miałem złamane i pourywane kości w prawej dłoni (praworęczny) po 3 tygodniach chodzenia od lekarza do lekarza nikt nie wiedział jak to poskładać. Pan Marcin poskładał rękę bez operacji i mam ją w 100% sprawną. Dziękuję za profesjonalną pomoc. Zdecydowanie polecam i życzę aby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Marcin.

Prawdziwy lekarz,który zauważa w pacjencie człowieka-a nie jednostkę chorobową.Bardzo kulturalny,spokojny -nie odsyła kogoś,kto staje na progu gabinetu z tzw. kwitkiem.Cierpliwy i wyrozumiały-lekarz z powołania.Zapewnia pacjentowi komfort psychiczny.Godny polecenia.

lekarz z powołania. Bardzo kompetentny, spokojny, wyrozumiały, cierpliwy, Duży stopień empatii . Szczerze polecam

To najlepszy lekarz. Zajmuje się moimi problemami ortopedycznymi komplekspowo. Bardzo polecam. PJ

endoprotezę stawu biodrowego zrobił mi super, 30.XII.2011 w szpitalu im. prof.Grucy w Otwocku. Chciałbym trafić na Niego jeszcze z endoprotezą drugiego biodra... Panie Marcinie, Dziękuję! R.W.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda "?

Rafał Więcek

53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław