dr n. med. Marcin Złotorowicz

Ortopeda, Traumatolog

Doktor Złotorowicz to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. W 2016r przeprowadził u mnie artroskopie stawu biodrowego prawego a w 2020r artroskopie stawu biodrowego lewego. Oba zabiegi wykonane były w szpitalu Grucy w Otwocku. Dzięki ogromnej umiejętności Pana doktora nie było żadnych powikłań poopercyjnych. Dziękuję Panie doktorze, że postawił mnie Pan na nogi:) Pozdrawiam Tomasz Sz.

Mogę polecić Pana Marcina w 100%. Trafiłem do niego po wypadku motocyklowym miałem złamane i pourywane kości w prawej dłoni (praworęczny) po 3 tygodniach chodzenia od lekarza do lekarza nikt nie wiedział jak to poskładać. Pan Marcin poskładał rękę bez operacji i mam ją w 100% sprawną. Dziękuję za profesjonalną pomoc. Zdecydowanie polecam i życzę aby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Marcin.

Prawdziwy lekarz,który zauważa w pacjencie człowieka-a nie jednostkę chorobową.Bardzo kulturalny,spokojny -nie odsyła kogoś,kto staje na progu gabinetu z tzw. kwitkiem.Cierpliwy i wyrozumiały-lekarz z powołania.Zapewnia pacjentowi komfort psychiczny.Godny polecenia.

lekarz z powołania. Bardzo kompetentny, spokojny, wyrozumiały, cierpliwy, Duży stopień empatii . Szczerze polecam

To najlepszy lekarz. Zajmuje się moimi problemami ortopedycznymi komplekspowo. Bardzo polecam. PJ

endoprotezę stawu biodrowego zrobił mi super, 30.XII.2011 w szpitalu im. prof.Grucy w Otwocku. Chciałbym trafić na Niego jeszcze z endoprotezą drugiego biodra... Panie Marcinie, Dziękuję! R.W.

Jako pacjent mogę powiedzieć tylko jedno: daj Panie Boże tylko takich lekarzy. W sprawach zawodowych nie wypowiadam się - nie jestem lekarzem [dlatego uważam, że pytanie "czy jest kompetentny" jest mocno kretyńskie - jaki jest sens zadawania tego pytania "medycznym profanom"...?]. Bardzo dziękuję Panie Doktorze!