lekarz Marek Bagniuk

Nie pamiętam żeby jakiś lekarz poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Był bardzo zaangażowany w rozwiązanie mojego problemu, chociaż nie byłam łatwym przypadkiem. Podczas wizyt konsultował się z innymi lekarzami z przychodni i dążył do rozwiązania problemu. Poświęcił mi dużo czasu, próbował wykluczyć wszystkie możliwe choroby. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia. Bardzo mi pomógł w sprawie zapalenia kości piszczelowej. Człowiek konkretny, zainteresowany pacjentem i profesjonalny. Jeśli będę musiał znów się udać do internisty, będę się umawiał tylko do doktora Bagniuka.

Po kilku minutach spóźnienia, wchodząc do gabinetu jedyne co usłyszałam na wejściu to "o, spóźniła się" , (powiedziane jak do koleżanki..) Juz wiedziałam od początku, że wizyta nie będzie należała do najprzyjemniejszych. Gdy poprosiłam doktora o 2 skierowanie na badanie to olał mnie mówiąc, że nie ma czasu i musi przyjąć kolejnego pacjenta!! Polecił mi umówienie sie do innego lekarza.. Panie w rejestracji powiedziały, że zgodnie z warunkami, nie mogą mnie zapisać do kolejnego lekarza tego samego dnia. Byłam zmuszona przyjechać kolejnego dnia na parę minut po skierowanie, a dodam ...

Juz wiedziałam od początku, że wizyta nie będzie należała do najprzyjemniejszych. Gdy poprosiłam doktora o 2 skierowanie na badanie to olał mnie mówiąc, że nie ma czasu i musi przyjąć kolejnego pacjenta!! Polecił mi umówienie sie do innego lekarza.. Panie w rejestracji powiedziały, że zgodnie z warunkami, nie mogą mnie zapisać do kolejnego lekarza tego samego dnia. Byłam zmuszona przyjechać kolejnego dnia na parę minut po skierowanie, a dodam że mieszkam 50km od miasta! Wystarczyło poświęcić 2 minuty więcej pacjentowi.. brak podejścia do pacjenta, kultura osobista zostawia wiele do życzenia. Pierwszy raz bylam u doktora i na pewno ostatni.

Pan doktor Bagniuk -tylko on jeden jest w stanie leczyć bez wrzasków typu: "a gdzie pani była wcześniej" albo "pani wie lepiej czy ja".U tego doktora pełna kompetencja pomoc i porada. Nie chodzę już do innych lekarzy,ten doktor potrafi leczyć z chorób.POLECAM. '

'

Byłam z potwornymi bolami głowy, od razu zdiagnozowal jako migrene i dał odpowiednie leki, które pomogły na lata. Byl rzeczowy i konkretny. Byłam zadowolona

Uważam, że nie jest lekarzem z powołania. Nie za bardzo zna się na medycynie. Kultura osobista też pozostawia wiele do życzenia. Nietaktowny, niemiły. Mówi, że ma się taką i taką chorobę, okazuje się, że człowiekowi coś innego dolega.

Byłam u tego Pana doktora poszlam po skierowanie na krew (nie dostalam) zamiast zbadac mi cisnienie (bo mam strasznie niskie) to spytal tylko kiedy ostatnio mierzylam i jakie mialam (Raczej kiepski Pan Doktor)

kilka razy byłam przeziębiona, uskarżałam się na katar kaszel bóle w plecach ani razu mnie nie zbadał podczas każdej wizyty zagląda tylko czy nie ma czopów ropnych w gardle ale jak chodzę kilka razy i akurat trafiam na niego to nigdy mnie nie osłuchał żenujące