Tak wiele zależy od czynnika ludzkiego, a my możemy tylko patrzeć i się modlić bo tak naprawdę nic od nas nie zależy. Dziękuję, że położna w szkole rodzenia miała przeczucie, że coś złego się dzieje i gdy już miałam wychodzić cofnęła mnie i wysłała do szpitala mimo, że tego dnia wcale nie miałam mieć KTG. Dziękuję, że położna z Ukrainy w szpitalu walczyła jak lwica i pouczała młodych lekarzy aby mnie od razu przewieźć na trakt porodowy mimo, że nie miałam jeszcze symptomów i oni zamiast mnie zbadać to zastanawiali ...

Dziękuję, że położna z Ukrainy w szpitalu walczyła jak lwica i pouczała młodych lekarzy aby mnie od razu przewieźć na trakt porodowy mimo, że nie miałam jeszcze symptomów i oni zamiast mnie zbadać to zastanawiali się co ja tu robię. Położna wręcz im narzuciła aby podłączyli mnie pod ciągłe KTG mówiąc po cichu "proszę się nie martwić bo ma Pani ogromne szczęście, na dyżurze jest bardzo dobry lekarz".
Dziękuję, że przy drugim spadku tętna dziecka lekarz Marek Bajon zdecydował o CC mówiąc "za dużo dostałem z zapisu informacji, że coś jest nie tak. Nie będę dłużej czekał. Nie urodzi Pani naturalnie. Szybko na blok".
Dziękuję, że inna położna podczas zabiegu trzymała mnie przez cały czas za rękę i ją głaskała mimo, że nie znała mnie personalnie.
W szpitalu, którym rodziłam dbali o to aby matki dzieci z "problemami" nie umieszczać na sali z nami tylko przebywały w osobnym pokoju.
Tak dużo było przypadków, tak wiele zależało od osób trzecich. Bez nich urodziłabym niedotlenione dziecko.
Dziecko, które nie płacze i nie potrafi zasygnalizować, że ma mokro, że chce jeść, że potrzebuje bliskości...
Jeszcze raz dziękuję Doktorze za szybką reakcję. Czułam się bezpiecznie, miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach.

Wspaniały lekarz sympatyczny, miły i delikatny, lekarz z powołania. Leczę się u doktora bardzo długo i nie wyobrażam sobie kogoś innego.

Wspaniały lekarz sympatyczny, miły i delikatny, lekarz z powołania.
Leczę się u doktora bardzo długo i nie wyobrażam sobie kogoś innego.

kulturalny i profesjonalny lekarz szkoda że ciężko o wizytę bo ma dużo pacjentek ale jak ci zależy to się doczekasz dzięki niemu mam dwóch zdrowych synków bez nerwów i paniki polecam dla starszych i zestresowanych kobiet działa jak melisa

dzięki niemu mam dwóch zdrowych synków bez nerwów i paniki
polecam dla starszych i zestresowanych kobiet działa jak melisa

Bardzo dobry lekarz!Polecam każdej kobiecie.

Bardzo dobry lekarz!Polecam każdej kobiecie.

Lekarz z powołania. Podczas wizyty był bardzo miły, słuchał mnie uważnie, tłumaczył przebieg badania. Był bardzo delikatny i troskliwy.

ile on bierze na godzine.bo słyszałam ze dobry i ile sie czeka na wizyte

ile on bierze na godzine.bo słyszałam ze dobry i ile sie czeka na wizyte

Prawdziwy lekarz z powołania.Pacjetnki traktuje inwidualnie,nie spieszy sie,odpowiada na wszystkie pytania ,dokładnie wytłumaczy kazdy szczegół,potrafi pocieszyc podnies na duchu.Pieniadze nie sa najwazniejsze jak u niektorych lekarzy.

Polecam jak najbardziej Pana doktora każdej kobiecie!

Polecam jak najbardziej Pana doktora każdej kobiecie!

Najlepszy ginekolog jakiego znam,prowadził mi 3 ciąże,oraz robił przy drugiej carskie cięcie,profesjonalista pierwszej klasy z doskonałym podejściem do pacjentki,życzliwy i wyrozumiały niezależnie czy podczas wizyty prywatnej czy na kasę chorych absolutnie i z pełnym przkonaniem polecam każdej kobiecie Joanna

bardzo miły i sympatyczny lekarz,wytłumaczy wszystko dokładnie, pokaże na usg co i jak,

bardzo miły i sympatyczny lekarz,wytłumaczy wszystko dokładnie,
pokaże na usg co i jak,