lekarz Marek Bakalarz

Polecam ! Polecam ! Polecam ! Doktor Bakalarz zawsze jest miły i profesjonalny , w odpowiedni sposób przekazuje nawet złe informacje . Jest cudowny !

Polecam Pana Doktora. To bardzo dobry specjalista. Ma fachowe podejście i przede wszystkim jest ludzki.

Polecam, profesjonalna obsługa i miła.

Polecam, profesjonalna obsługa i miła.

Całkiem niedawno, z powodów osobistych, zmieniłam ginekologa na Pana Doktora Bakalarza. W tym momencie jestem bardzo zadowolona z opieki. Myślę, że jest to bardzo dobry lekarz, potrafi rozmawiać z pacjentkami. Moje zdanie podziela również koleżanka, która nakłoniła mnie do zmiany. Szczerze polecam:)

Zdecydowanie polecam. Super lekarz, indywidualne podejście. Czuję, że jestem pod opieką specjalisty.

Polecam. Bardzo dobry lekarz, profesjonalista w każdym calu. Godny zaufania

Polecam. Bardzo dobry lekarz, profesjonalista w każdym calu. Godny zaufania

Bardzo dobry ginekolog, słyszałam, że najlepszy w okolicy, więc się do niego zgłosiłam. Muszę przyznać, że po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Oby tak dalej:)

Świetny specjalista, a przy okazji bardzo miły człowiek, nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek inny mógł prowadzić moją ciążę. Indywidualnie podchodzi do pacjenta, ujął mnie przede wszystkim uprzejmością i dokładnością, nie liczy czasu podczas wizyty w gabinecie. Polecam!!!

Polecam Pana Doktora ze względu na dobre podejście i profesjonalizm. Jego pacjentką jestem od niedawna. Zmieniłam lekarza ze względu na to, że mój wyprowadził się. Obawiałam się zmiany, ale obecnie jestem bardzo zadowolona.

Prawdziwy lekarz z powołania! Prowadził moja ciążę - super opieka! dziękuję Doktorze!