lek. med. Marek Banach

Pan Doktor Marek Banach to fantastyczny człowiek i dobry lekarz. Ma zawsze czas dla pacjenta, wszystko spokojnie wyjaśni, jak trzeba USG nawet godzinę robi żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Do tego odpowiada na wszystkie pytania i pomaga w każdym problemie medycznym.

Jeśli to jest Pan Marek Banach z szpitala im.Dietla przy ul.Skarbowej w Krakowie to mogę potwierdzić wcześniejsze pozytywne opinie. Pracuje także na SORze, a tam nie jest łatwo (chaos w kolejności przyjęć). Życzliwy, pomocny, miły, nawet po kilku godzinach pracy na SORze. Po przyjeciu i wykonaniu wielu badań, doktor Banach podał numer komórki, aby skonsultować wyniki i dalsze leczenie po wizycie na SORze. Nie zostawia pacjenta samego z problemem, kieruje jego leczeniem dalej. Oby więcej takich ludzi w zawodzie lekarza.

Niesamowity lekarz. Wszystko poszło wyśmienicie. Wysłuchał mnie uważnie i podszedł do mojej sprawy bardzo profesjonalnie. Jak chorować to tylko z doktorem Banachem.

Jak chorować to tylko z doktorem Banachem.

Sympatyczny i pomocny w kazdej sytuacji. Cierpliwy.

Sympatyczny i pomocny w kazdej sytuacji. Cierpliwy.

lekarz który potrafi wyleczyć i podniesie na duchu. początkowo sprawia wrażenie "groźnego" lecz całkiem sympatyczny polecam.

polecam.

bardzo dobry,zawsze przyleci, w razie potrzeby