Muszę przyznać ze Pan Doktor ma ogromne serce podejście do ludzi starszych i służy pomocą każdemu pacjentowi . Pomimo długich kolejek do Pana Doktora dla każdego ma na wizycie usmiech życzliwość i pomoc . Polecam ps. Nie jeden lekarz nie dorasta mu do pięt

lekarz godny polecenia wykryl chorobe i skierował do odpowiedniego szpitala dzieki niemu jestem zdrowy

jestem zdrowy

kilkanaście lat temu dr Banaś przekonał mnie ,abym nie przejmowała się poziomem cholesterolu = 300, nie zalecając mi oczywiście żadnych statyn, za co jestem mu bezgranicznie wdzięczna, ponieważ w wieku 68 lat jak dotąd jestem jedyną osobą w całej mojej rodzinie ze zdrowym sercem i wątrobą, zaufałam mu i nigdy nikomu nie pozwoliłam sobie wcisnąć statyn , chociaż wysoki cholesterol to " moja uroda", mam tylko nadzieję , że pan dr Banaś w minionych latach nie uległ presji procedur z wyrazami szacunku Elżbieta Nowak nie jestem już pacjentką drBanasia z ...

z wyrazami szacunku
Elżbieta Nowak

nie jestem już pacjentką drBanasia z powodu zmiany miejsca zamieszkania, a szkoda

Bardzo miły i uprzejmy lekarz niosący pomoc w każdej sprawie i każdej osobie. traktuje bardzo równo swoich pacjentów. Serdecznie polecam !

uważam tego"lekarza" za największe zło jakie mnie spotkało.Przez jego niekompwtencje otarłam się o śmierć.Tylko cud(jak określili pózniej lekarze) i szybka pomoc lekarzy z odziału hematologi w Rzeszowie uratowało mi życie.Omijajcie tego lekarza z daleka,nie dajcie się nabrać na jego uśmiechy i odprowadzanie do drzwi.Mam nadzieje że nikogo już wiecej tak nie zlekceważy jak mnie.

Bardzo życzliwy lekarz, uśmiechnięty, daje nadzieję, że będzie dobrze. Zna się na swym fachu. Z nim można naprawdę wyzdrowieć i czuć się dobrze. Szerokie kompetencje, chęć pomocy i empatia to cechy tego lekarza. Negatywów brak !

Lekarz jakich mało, będąc u Pana Doktora mam wrażenie, ze ma on bardzo dobre podejście do pacjenta, "nie zbywa go byle czym" tylko poświecą mu tyle czasu i ile trzeba. Lekarz godny polecenia!!!

godny polecenia, bardzo miły człowiek i kompetentny lekarz. negatywne opinie to penie szpitalna konkurencja...

Najgorszy i niekompetentny lekarz jakiego znam ostrzegam przed wizyta u niego omijajcie ten gabinet z daleka

I to jest prawdziwa ocena Pana Marka Banasia jako lekarza i człowieka.

I to jest prawdziwa ocena Pana Marka Banasia jako lekarza i człowieka.